Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, Xarthisius said:

My obwozimy rodzine po atrakcjach. A tu specjalnie dla @kzielu focia, zeby wiedzial jak silnik samolotu w srodku wyglada ;PPXL_20230517_181247501.thumb.jpg.faa8693711002e21d3a2f3b1c4b87da1.jpg

No dzieki :D Ciekawy zabytek z firmy od (un)dependable engines - a gdzie go wystawili ?

Btw - z takich ciekawostek - w National Museum of USAF (Dayton, OH - WP AFB) jest niemiecki Jumo 04 z czasow drugiej wojny (z Me262) - jak sie czlowiek przyjrzy to konstrukcyjnie / koncepcyjnie od wspolczesnych konstrukcji tak wiele sie nie rozni i silnik generalnie dzialal (w odroznieniu od roznych polskich i ruskich konstrukcji, a Indie czy Chiny to do dzis nie za bardzo potrafia swojego silnika wyprodukowac mimo ze bardzo probuja od lat). Jak niemcy przegrali ta wojne to nie wiem...

Tak swoja droga to muzeum to must-see dla kazdego kto sie znajdzie w okolicy, szczegolnie ze Presidential Flight expo jest teraz razem z reszta i nie trzeba juz PKSem jezdzic do innej czesci bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, mcpear said:

Gratki!! Kiedy "jury duty"??

Haha… najpierw ceremonia mnie czeka a potem kto wie :D 

mnożę to głupie ale chciałabym być wybrana do jury - to dopiero wpływ na Amerykę! A właśnie o to mi chodziło w uzyskaniu obywatelstwa, o prawo do głosu i wpływu na ten kraj, w którym zamierzam zostać :)

najchętniej to bym poszła do jury w sprawie Amber Heard vs Johnny Depp albo coś podobnego z publicznym praniem brudów XD w Hollywood w sumie może jest szansa? Haha..

Edytowane przez MeganMarkle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...