Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Mój boss (US Citizen od kilku lat)  wykapowal jak się wykrecic. Raz poszedł i stwierdził że nudy i szkoda czasu. Za drugim razem poszedł ale trafic go  przyblokowal, przyjechał na dwie minuty przed rozpoczęciem rozprawy i usłyszał że mu dziękują ale już mają komplet ławników. Okazuje się że sąd robi overbooking ławników i kto przyjdzie pozniej ma zapisane ze spelnil obowiazek i z bańki. Za trzecim razem juz umyślnie wszedl na ostatnią chwilkę i sytuacja sie powtorzyla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, MeganMarkle said:

Ktoś z forum w ogole był wezwany na jury duty?

Ja byłem - parę lat temu - mimo że ma dość dokładne wskazówki co zrobić żeby wypaść w czasie jury selection - ale odwołali sesje i nie musiałem.

Od tego momentu cisza. Ale jak dostanę to pójdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, andyopole said:

Mój boss (US Citizen od kilku lat)  wykapowal jak się wykrecic. Raz poszedł i stwierdził że nudy i szkoda czasu. Za drugim razem poszedł ale trafic go  przyblokowal, przyjechał na dwie minuty przed rozpoczęciem rozprawy i usłyszał że mu dziękują ale już mają komplet ławników. Okazuje się że sąd robi overbooking ławników i kto przyjdzie pozniej ma zapisane ze spelnil obowiazek i z bańki. Za trzecim razem juz umyślnie wszedl na ostatnią chwilkę i sytuacja sie powtorzyla. 

Mój mąż po prostu nie poszedł na jury duty. Powiedział, że jak będą robili mu jakieś problemy to powie, że nigdy nie dostał żadnego listu z wezwaniem, nie będą mieli przecież jak tego udowodnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Roelka v.2 said:

Jury duty jest na mojej bucket list. :D Czekam niecierpliwie na moje wezwanie... moze kiedys.

No chociaż jedna co podziela moją fascynacje jury duty! :D 
 

dostalam już raz wezwanie, ze 2 lata temu, ale musiałam odrzuć z racji nie bycia obywatelem… :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, lestat said:

Dwa razy. Raz sprawa cywilna, drugi karna.
W pierwszym przypadku okazałem się “nadmiarowy”.
W drugim moja odpowiedź nie spodobała się obrońcy.
Generalnie, system nie chce mieć przysięgłych, którzy nie chcą zająć miejsce na ławie.

 

Czyli mam szanse! Ha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...