Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

... że pokazuje mi się reklama niejakiego Kalety posła zdaje się. Rozumiem ze biznes kręcić się musi ale może @Admin dobieralby oferty reklamowe kogoś chociaż trochę zbliżonego poziomem intelektualnym do Naszego forum a nie takiego skończonego idioty?   :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin nic nie dobiera. Az wylaczylem filtr zeby zobaczyc co za reklamy. Zwykly adsense od Google. Ja dostalem o "polskich oknach w USA". Czytaj mniej o polskiej polityce po roznych onetach, interiach I innych sledzacych Cie syfnych stronach, to Ci sie zaden Kaleta pokazywac nie bedzie ;-) Albo zainstaluj filtr (polecam uBlock Origin). Wtedy zero reklam.

@Admin moglby wogole jakis "donate" button zorganizowac. W koncu tyle lat w ramach czynu spolecznego forum hostuje, ze raz na jakis czas moznaby mu "kawe postawic".

Edytowane przez Xarthisius
  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Xarthisius said:

Ja dostalem o "polskich oknach w USA". Czytaj mniej o polskiej polityce po roznych onetach, interiach I innych sledzacych Cie syfnych stronach

LOL! Ale chyba te okna to moja wina... wlasnie sprawdzalam okna Andersen i moze strona chciala mi zasugerowac polskie? Nic mnie nie zdziwi jezeli chodzi o Google i prywantosc... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/30/2023 at 1:42 PM, ilon said:

My bylismy w IL na weekend. Chcielismy wziac z nami psy, wiec jechalismy autem. Wrocilismy wczoraj i w sumie po takim dlugim weekendzie potrzebuje juz zaraz nastepnego weekendu zeby sobie odpoczac. :) 

Wczoraj w koncu wleciala taka drzemka, ze az przespalam sonic boom...

Edytowane przez ilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wczesniejsze wpisy o covidzie... zaczelam sobie o tym myslec. Dla mnie ten caly okres teraz wydaje sie zupelnie nierealny. Trudno mi uwierzyc ze przezylismy cos takiego... pamietacie, ze nie wiedzielismy kiedy sie skonczy, jak zyc, co robic, czego nie robic? Pamietacie braki jedzenia w sklepach? Zamkniete szkoly i uniwersytety? Pamietacie puste ulice na Manhattanie i delfiny w czystych kanalach w Wenecji? That was so weird... 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, katlia napisał:

Szerokiej, spokojnej drogi. 

Ech dziękuje i chciałabym! Samolot nie do użytku, podobno gdzieś w okolicach godziny ma przylecieć replacement, mój transfer flight już nie do złapania, właśnie czekam w kolejce do przebookowywania… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, mola said:

Ech dziękuje i chciałabym! Samolot nie do użytku, podobno gdzieś w okolicach godziny ma przylecieć replacement, mój transfer flight już nie do złapania, właśnie czekam w kolejce do przebookowywania… 

Crap. Szkoda, ale moze zalapiesz sie na jakas upgrade??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...