Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, mola said:

Dwa krótkie loty, więc się nie nastawiam, sle jutro o 14 daje invited talk na konferencji i bardzo chciałabym zdążyć :rolleyes:

 

Powodzenia!!! Mam nadzieje ze zaproponują jakiś inny lot z inna przesiadka jeszcze dziś. Ja ostatnio jak wracałam z Cali to „utknęłam” na ORD na 24h bo AA nie umiał znaleźć samolotu albo załogi, która by poleciała 2h do DCA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, mola said:

Dwa krótkie loty, więc się nie nastawiam, sle jutro o 14 daje invited talk na konferencji i bardzo chciałabym zdążyć :rolleyes:

 

Powodzenia!

Mozna zapytac jaki jest temat twojej prezentacji? :)

Ja chcialam powiedziec, ze duzo sie dzieje. Nasz dom poszedl under contract 24 godziny po wystawieniu na sprzedaz, jutro przychodzi ekipa po meble, w przyszlym tygodniu odstawiamy samochod do wysylki do Niemiec... przeprowadzka pelna para. I dobrze bo juz chce wyjechac z tego miasta bo robi sie przeludnione i zakorkowane. Czytalam dzisiaj ze do Clarksville TN przeprowadza sie najwiecej osob w porownaniu do innych miast w tym stanie. I niestety da sie to odczuc. Korki sa okropne, infrastruktura nie daje rady, na szybko budowane sa niskiej jakosci townhouses wszedzie... hitem jest ciag townhouses budowanych i polozonych jakies 100 metrow od szkoly podstawowej z balkonami z widokiem na plac zabaw szkoly...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roelka v.2 napisał:

Mozna zapytac jaki jest temat twojej prezentacji? :)

Oczywiście, że można. Podczas swojego postdoca odświeżyłam stary software, który już ledwo żył na nowych systemach operacyjnych i się okazało, że środowisko akademickie jest zainteresowane by tego softwaru dalej używać i jakoś tak awansem padło, że to ja jestem odpowiedzialna za to, by kod dalej działał. Na dużej branżowej konfie mamy sesje mu poświęconą i tam będę snuć fantazje co jeszcze można z tym kodem zrobić, żeby wszyscy nauka mogła być dalej popychana do przodu ^_^ właśnie nudzę się na DFW…

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, mola said:

Oczywiście, że można. Podczas swojego postdoca odświeżyłam stary software, który już ledwo żył na nowych systemach operacyjnych i się okazało, że środowisko akademickie jest zainteresowane by tego softwaru dalej używać 

Kurcze... impressed. Zawsze jestem pod wrazeniem kobiet w naukach scislych. Kudos. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, Roelka v.2 said:

Nasz dom poszedl under contract 24 godziny po wystawieniu na sprzedaz, jutro przychodzi ekipa po meble, w przyszlym tygodniu odstawiamy samochod do wysylki do Niemiec... przeprowadzka pelna para. I dobrze bo juz chce wyjechac z tego miasta bo robi sie przeludnione i zakorkowane. 

Brataniec przeprowadzil sie w zeszlym roku do Chattanooga. (Nowa praca.) Byli raczej nieszczesliwi z tego powodu, chcieli gdzies indziej, ale okazalo sie ze zyje im sie tam bardzo przyjemnie. No i ladnie wyglada ze zdjec ktore przesylaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, mola said:

Oczywiście, że można. Podczas swojego postdoca odświeżyłam stary software, który już ledwo żył na nowych systemach operacyjnych i się okazało, że środowisko akademickie jest zainteresowane by tego softwaru dalej używać i jakoś tak awansem padło, że to ja jestem odpowiedzialna za to, by kod dalej działał. Na dużej branżowej konfie mamy sesje mu poświęconą i tam będę snuć fantazje co jeszcze można z tym kodem zrobić, żeby wszyscy nauka mogła być dalej popychana do przodu ^_^ właśnie nudzę się na DFW…

A teraz jest ssanie na postdoców w stanach czy raczej meh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Tirowiec1312 said:

A teraz jest ssanie na postdoców w stanach czy raczej meh?

Czy bylo kiedykolwiek/jest "ssanie" na postdocow to nie wiem, ale wielokrotnie tu pisalem, ze to jedna z latwiejszych drog do wyjazdu do USA. Kazdy kto chce jechac jakas pozycje znajdzie. Uniwerki J1 wystawiaja od reki, a I z H1B nie ma specjalnie klopotu.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, mola said:

Oczywiście, że można. Podczas swojego postdoca odświeżyłam stary software, który już ledwo żył na nowych systemach operacyjnych i się okazało, że środowisko akademickie jest zainteresowane by tego softwaru dalej używać i jakoś tak awansem padło, że to ja jestem odpowiedzialna za to, by kod dalej działał. Na dużej branżowej konfie mamy sesje mu poświęconą i tam będę snuć fantazje co jeszcze można z tym kodem zrobić, żeby wszyscy nauka mogła być dalej popychana do przodu ^_^ właśnie nudzę się na DFW…

Wow, brzmi super!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...