Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, Roelka v.2 said:

Chcialam powiedziec ze wystawilismy nasz dom na sprzedasz i za tydzien mamy pierwszy open house. :D Za niecale 2 tygodnie dobytek wyjezdza do Niemiec. Juz nie moge sie doczekac az stad wyjedziemy. Musze troche odpoczac od hameryki.

Tylko nie znikaj z forum! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, andyopole said:

Fajnie! Lubie zmiany ale na mysl o przeprowadzce skora mi cierpnie.

Zdecydowanie jest to baardzo duzo planowania i troche stresu. Ale bedzie warto  :D Juz w sumie mieszkalam 6 lat w TN (z przerwa na nasz poprzedni pobyt w Niemczech) i generalnie mam nadzieje ze juz tutaj nie wrocimy. Niby jest fajnie bo koszta zycia sa dosc niskie ale mam nadzieje ze przyjdzie mi w przyszlosci mieszkac gdzies na polnocy USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roelka v.2 napisał:

Ja bede zajęta organizacja bardzo popularnej Amerykanskiej rozrywki - garage sale. :p 

Podczas mojego krótkiego pobytu tutaj zaledwie raz kupiłem coś na garrage sale a to tylko dlatego że sąsiadka z ulicy wprowadzała się i opróżniała dom. Kupilem przedłużacz do pradu 100 ft, "dropkoc" i dwukółke, taki wózek co to jak sobie kupię worki z obornikiem to mogę z auta na backyard przewieźć. 

 

U mnie w mieście utrwalił się durnowaty zwyczaj ze garrage sales odbywaja się w piątki i soboty. To dla emerytów i bezrobotnych. Co lepsze rzeczy schodzą w piątek a na sobote zostaje barachło. Poza tym zarzeklem sie ze już dzionków nie będę gromadził. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

To dla emerytów i bezrobotnych. Co lepsze rzeczy schodzą w piątek a na sobote zostaje barachło. 

 

Dlatego ja chodze do vintage stores... nauczylam sie troche odnawiac meble, i teraz poluje na niedrogie skarby ktore sama moge podreperowac. Niestety juz mam duzo gratow, domek maly, ale jakos nie moge przestac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/26/2023 at 8:36 PM, andyopole said:

Wszystkim życzę udanego długiego weekendu! Pochwalcie się swoimi planami. :D

My "weekend" zaczelismy juz w piatek, bo zamkneli zlobek, a starsze dziecko w czwartek skonczylo szkole. Plan byl/jest rozstawic basen. Caly piatek zeszlo mi na ubijaniu i wyrownywaniu piachu. Potem na wierzch polozenie maty z pianki i ponowne ubijanie. Wczoraj rano rozlozylismy basen i zaczelismy napelniac, czyscic, wyrownywac itp. Dzis juz prawie pelen. Teraz jeszcze chemikalia, a potem reszta weekendu uplynie na tlumaczeniu dzieciom dlaczego nie moga jeszcze wlezc do lodowatej wody i sluchaniu ich jekow.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...