Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, andyopole napisał:

 

16 godzin temu, Xarthisius napisał:

Bozesz Ty moj, u nas juz dawno przepite. Zwrot na koncie byl 02/09/22

Potrzebne nowe korki na kolejne świąteczne dekoracje? 

 

Przepite tylko symbolicznie. Nasz zwrot podatku prezentowaliśmy na zdjęciu gdzieś tam początkiem marca. Zwrot, stare auto, przelew z savings mniej więcej po równo i ciach, nowa mazdeczka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce super, ale kilka dni przed wylotem zaskoczyla nas zima i troszke wymarzlam. Wczesniej bylam w Zakopanem i nie bylo tak zimno jak wlasnie kilka dni temu na slasku. Poza tym na trasie powrotnej lecialam na innej trasie - bodajrze kzielu lata przez CGD - podziwiam za cierpliwosc. Mialam wrazenie, ze od wyladowania samolotu do jego podjazdu to terminala minelo 15 minut. Na przesiadke mialam 1:25 i troche sie stresowalam, ale dalam rade. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, ilon said:

W Polsce super, ale kilka dni przed wylotem zaskoczyla nas zima i troszke wymarzlam. Wczesniej bylam w Zakopanem i nie bylo tak zimno jak wlasnie kilka dni temu na slasku. Poza tym na trasie powrotnej lecialam na innej trasie - bodajrze kzielu lata przez CGD - podziwiam za cierpliwosc. Mialam wrazenie, ze od wyladowania samolotu do jego podjazdu to terminala minelo 15 minut. Na przesiadke mialam 1:25 i troche sie stresowalam, ale dalam rade. :P 

CDG :) Latalem bo kiedys byl bezposredni lot CVG-CDG i CDG-CVG co mi pozwalalo na dolecenie do Europy z jedna przesiadka - ten lot byl utrzymywany przez DL praktycznie na nasze i P&G potrzeby. Covid go niestety ubil. Do CDG trzeba miec cierpliwosci troche - inna sprawa ze sie przesiadalem tam chyba z 300 razy wiec znam dosc dobrze. W 45 minut sie wyrabialem ze zmiana terminala z 2F (zwykle lot do WAW) do 2E (loty z/do US).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, kzielu said:

CDG :) Latalem bo kiedys byl bezposredni lot CVG-CDG i CDG-CVG co mi pozwalalo na dolecenie do Europy z jedna przesiadka - ten lot byl utrzymywany przez DL praktycznie na nasze i P&G potrzeby. Covid go niestety ubil. Do CDG trzeba miec cierpliwosci troche - inna sprawa ze sie przesiadalem tam chyba z 300 razy wiec znam dosc dobrze. W 45 minut sie wyrabialem ze zmiana terminala z 2F (zwykle lot do WAW) do 2E (loty z/do US).

CDG oczywiscie, sorki literowka. No u mnie byla dokladnie ta sama zmiana terminala wiec z 1:25 bez obeznania na lotnisku troche mialam stresa. Tragedii nie bylo, poza tym ze ten bus z jednego do drugiego terminala to jezdzil chyba z jakims opoznieniem albo niewystarczajaco czesto na to ile bylo ludzi czekajacych na ten bus. Za duzo sie nie ogladalam na lotnisku bo nie mialam czasu, ale terminal wygladal super, tylko mega pusto. W kazdym badz razie Air France'm lecialo mi sie fajnie - lot w poniedzialek wiec nie byl az tak bardzo busy. Mialam znow wystarczajaco miejsca zeby sie wyspac sama na 4 siedzeniach :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ilon napisał:

... W kazdym badz razie Air France'm lecialo mi sie fajnie - lot w poniedzialek wiec nie byl az tak bardzo busy. Mialam znow wystarczajaco miejsca zeby sie wyspac sama na 4 siedzeniach :) 

A nie mowilem? Bogatemu to i byk sie raz w roku ocieli! Prawie Business Class bez dopłaty.  :D

Za karę doplacisz IRSowi wyrównawczą kwotę.  ...  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle powiedziec co zapytac chcialem. ...

 

Jakis czas temu pochwalilem sie ze w "stolowym" pokoju zainstalowalem syfitowy zyrandol. Zgodnie z duchem czasu w technologii LED. Problem w tym ze gdy go wlaczam zakloca mi odbior niektorych kanalow TV. Wprawdzie najbardziej dotyczy to Fox TV bez ktorego potrafilbym sie bez zalu obejsc ale skubancy maja rano dobry lokalny program z informacja o korkach ktory sie przydaje. Nie mam Cable TV, uzywam tylko naziemnej. Ja wiem, wkrotce dzien wydluzy sie na tyle ze problem sam sie rozwiaze ale mam w planie doczekac nastepnej zimy.

Teraz pytanie do madrzejszych ode mnie: co zrobic zeby te zaklocenia zlikwidowac?

 

Ja wiem co trzeba zrobic ale po pierwsze primo: nie chce mi sie, po drugie primo: moze jest jakis malo pracochlonny sposob, ktorego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...