Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

@pepeaz dzieki, w domu poczytam bo juz fajerant.

Mam kolejne pytanie, tym razem powazne!

Firma postanowila mnie zrobic formalnym "menago" od produkcji, chcieli juz dzis ale powiedzialem ze jutro przedstawie tez swoje warunki i wymagania ktorych troche mam ale teraz tutaj nie wyjawie zeby nic nie sugerowac.

Podwpowiedzcie prosze czego zazadac od firmy, na moja korzysc rzecz jasna. :D Podwyzka to sie rozumie samo przez sie, wiadomo, ale co jeszcze? Kierownikiem bylem juz nieraz (w Polsce) ale Managerem w Hameryce jeszcze nie. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mola napisał:

@andyopole stosowną pięczątkę i elegancki wizytownik!;) zawsze też można wydębić kilka dni urlopowych :) gratulacje!

Wiesz dobrze ze pieczatki w USA praktycznie nie istnieja. Wizytowek jako czlowiek niebywajacy praktycznie nie zuzywam. Jak mi zrobili 500 szt kilka lat temu to do emerytury mi wystarczy. A urlopu mam tyle ile potrzebuje.:D

@pelasia, krzeslo sobie kupiem sam pare lat temu i do emerytury tez mi wystarczy.  :)

@PannaEvans, samochod i telefon sluzbowy to nie w tym kraju, moje progi sa za niskie. Telefon sluzbowy dostal moj kolega jak go zrobili dyrektorem Dpmtu sprzedazy na Europe w Nike, tylko po to zeby byl na laczach 24/7. Tu firma raczej zaplaci za uzywanie prywatnego auta do celow sluzbowych i jesli cos takiego sie stanie to mi placa, cos ok. $0.80 za mile.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ilon napisał:

@andyopole - jezeli jako manager potrzebujesz telefon zeby kontaktowac sie ze swoim teamem albo zeby oni kontaktowali sie z Toba (rowniez po godzinach pracy) i musisz do tego uzywac swojego prywatnego telefonu to ja bym zapytala o reimbursement, a co, managerowi sie nalezy.

 

Ja pracuje tylko w pracy, po 4pm odpoczywam. Nawet nie mam sluzbowego email'a na swoich divajsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2022 o 12:58, pepeaz napisał:

Ten artykul to bardziej reklama niz poradnik. Chcialbym sie dowiedziec co mozna zrobic a tymczasem okazuje sie ze powinienem ten moj wspanialy "zwis sufitowy" wyrzucic. ....   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...