Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

39 minutes ago, Roelka v.2 said:

Czy moge ponarzekac na pogode?

+ 38 C dzisiaj u mnie, temp ok. 35C prawie codziennie od 3 - 4 tygodni. Jak zyc :unsure: Marzy mi sie zycie w "chlodniejszym" stanie.

Mi klima wysiadla, silnik w skraplaczu wywala korki po 10 minutach pracy. Zadzwonilem do jakiegos magika, zobaczymy czy dzisiaj przyjdzie, ale z moim szczesciem do kontraktorow to pewnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, vlade said:

Mi klima wysiadla, silnik w skraplaczu wywala korki po 10 minutach pracy. Zadzwonilem do jakiegos magika, zobaczymy czy dzisiaj przyjdzie, ale z moim szczesciem do kontraktorow to pewnie nie.

Nam klima padla pare miesiecy temu jak dopiero zaczynalo robic sie goraco. Bez AC chyba byl we wlasnym domu dostala udaru z goraca lol. Powodzenia z naprawa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Roelka v.2 said:

Czy moge ponarzekac na pogode?

+ 38 C dzisiaj u mnie, temp ok. 35C prawie codziennie od 3 - 4 tygodni. Jak zyc :unsure: Marzy mi sie zycie w "chlodniejszym" stanie.

W Bay Area (Berkeley, Oakland, San Francisco) w tym tygodniu nie bylo powyzej 68F (20 C) ...przez nastepne 10 dni, high bedzie 75 (24 C) :) 

Edytowane przez katlia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na Jamaice 24-27 C. Da sie wytrzymac. Co wazniejsze nie ma przekletej wilgotnosci jak w w wielu stanach lezacych na bagnach!

W poniedzialek i wtorek ma byc 35 C potem powrot do normy. Ale w tamtym roku walilo u nas chyba przez trzy tygodnie po 40-45 stopni. To juz bylo troche duszno.  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kzielu napisał:

W klimach to zwykle najpierw pada kondensator - kosztujacy $20 na Amazonie a wymiana przez "fachowca" zwykle kosztuje $500 (z czego $250 to wpomniany kondensator) - ale to nie to, bo w takim przypadku silnik nie startuje...

Jesli wywala korki to ja bym najpierw zaryzykowal ten kondensator za pare groszy. Mamy w pracy taka duza zamrazarke i za pierwszym razem tez nas "fachura" skroil jak mlode zyto. :D Teraz mamy zawsze ze dwa w zapasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Roelka v.2 said:

Chyba sie do ciebie przeprowadze :) U mnie po nocach jest plus 24C... 

Niestety ja nie mieszkam w Bay Area (chociaz kiedys tam wroce) ale w Denver... gdzie moze byc cholernie goraco... ale zobacz drastyczny spad temperatury w nocy:

https://www.google.com/search?q=denver+weather+forecast&rlz=1CAHKDC_enUS882&oq=denver+weather+forecast&aqs=chrome..69i57j0i512l2j0i457i512j0i512l6.5900j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Roelka v.2 said:

Czy moge ponarzekac na pogode?

+ 38 C dzisiaj u mnie, temp ok. 35C prawie codziennie od 3 - 4 tygodni. Jak zyc :unsure: Marzy mi sie zycie w "chlodniejszym" stanie.

O popatrz, a ja się tak już przyzwyczaiłam do ciepła, że uwielbiam jak jest 36’C bo wtedy dopiero czuje ze jest ciepło i można w krótkich spodenkach i klapkach wyjść, a jak jest chłodniejszy tydzień ze 27’C tylko to już mi zimno i narzekam :D 

no ale to dlatego, że jest dry heat, duchoty bym nie zniosła.. a tak to czuje ze przyjemne ciepło mnie otula jak jestem na zewnątrz, wymarzone lato B)

Edytowane przez MeganMarkle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...