Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

od poczatku wrzesnia "kupuje" $10k, i tak sobie mowie.. "spadnie do 4.60 to biore".. Co pare dni tylko podwyzszam prog wejscia. Chyba musze inna strategie "wejscia" przyjac  

Mam to samo, szlag trafia. Tyle ze ja kupuje polowe kwoty w danym momencie i „tylko połową” spekuluję. Jednak do pełnej kwoty wystarczającej do wyjazdu jeszcze dużo brakuje, wiec chyba pozostaje zagryźć zęby i zrobić to co @mcpear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kenadams napisał:


Mam to samo, szlag trafia. Tyle ze ja kupuje polowe kwoty w danym momencie i „tylko połową” spekuluję. Jednak do pełnej kwoty wystarczającej do wyjazdu jeszcze dużo brakuje, wiec chyba pozostaje zagryźć zęby i zrobić to co @mcpear

dokladnie.. wczoraj wieczorem spadlo ponizej 5 i kupilem, a za pare dni lece.. (tzn. planuje, mam bilet, itp, ale lece w miejsce gdzie wczoraj Ian przeszedl, wiec roznie to moze byc...)

Edytowane przez danielwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie.. wczoraj wieczorem spadlo ponizej 5 i kupilem, a za pare dni lece.. (tzn. planuje, mam bilet, itp, ale lece w miejsce gdzie wczoraj Ian przeszedl, wiec roznie to moze byc...)

O kurde, to grubo. Może nie będzie tak źle, jak przeszedł to już raczej nie wróci. My też lecimy na Florydę tylko na początku listopada, mam nadzieję że do tego czasu już się uspokoi sytuacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani programiści zafundowali mi nocleg w Cincinnati, oczywiscie akurat jest mecz i jedyny hotel w którym były miejsca to Red Roof Inn. Nie jest najgorzej, będę chyba spał na sofie bo wyglada bardziej stabilnie niż łóżko, ale na razie idę do lokalnego wodopoju kibicować Delfinom.

Edytowane przez vlade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...