Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pelasia napisał:

Ja przepis tez poproszę! Wygladaja smacznie! 

1,5 kg mąki,

1 łyżeczka cukru aby drozdzom było łatwiej ruszyć,

22-50 g soli (wg własnego gustu) sól dodajemy na końcu,

1 saszetka drożdży, 7 gram,

1-3 jaja,

1 stick miękkiego masła dodawanego stopniowo.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

1,5 kg mąki,

1 łyżeczka cukru aby drozdzom było łatwiej ruszyć,

22-50 g soli (wg własnego gustu) sól dodajemy na końcu,

1 saszetka drożdży, 7 gram,

1-3 jaja,

1 stick miękkiego masła dodawanego stopniowo.

Dzieki :) bede probowala robic po walentynkach bo jutro mam zamiar piec ciasteczka dla synka grupy. Zapas drozdzy mam z czasow pandemii jak zamawialam hurtowo tylko cuekawe czy sie nie przeterminowaly Bo przesypalam do osobnego pojemnika a opakowanie wyrzucilam…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Patipitts napisał:

Dzieki :) bede probowala robic po walentynkach bo jutro mam zamiar piec ciasteczka dla synka grupy. Zapas drozdzy mam z czasow pandemii jak zamawialam hurtowo tylko cuekawe czy sie nie przeterminowaly Bo przesypalam do osobnego pojemnika a opakowanie wyrzucilam…

Jeżeli to "instant" to raczej kup nowe. ...

 

Edit: kupuj w saszetkach bo jeśli otworzysz słoiczek to w kilka tygodni trzeba zużyć. Potem słabo działają. 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, MeganMarkle said:

Oglądałam superbowl dziś po raz pierwszy w życiu i powiem tyle: Rihanna była beznadziejna. Nie wiem jak można było ją z takim show wystawić na taki event, porażka po całości…

A dlaczego beznadziejna ? Jakims jej fanem nie jestem (w zasadzie to w ogole nie moje klimaty) ale co konkretnie bylo nie tak ? Dziewczyna w ciazy, wiec troche powinnas jej odpuscic jezeli chodzi o brak tanca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, andyopole said:

Jeżeli to "instant" to raczej kup nowe. ...

 

Edit: kupuj w saszetkach bo jeśli otworzysz słoiczek to w kilka tygodni trzeba zużyć. Potem słabo działają. 

No wlasnie doczytalam… musze wyrzucic Bo na pewno juz stracily waznosc. 
 

a mi sie bardzo Rihanna podobala :D od razu zauwazylam ze jest w ciazy wiec logiczne ze zadne skakanie nie wchodzilo w gre, jak ja podniesli tak do gory to o malo nie zemdlalam :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...