Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Taka odpowiedz przyszla na moje pytanie w piatek wieczorem, zapytalem od kiedy Konstytucja przewiduje druga ture w tych wyborach:

"Zgadza się, pomyliłam z wyborami prezydenckimi. Proszę wybaczyć- zmęczenie materiału.

 

Caly weekend trwaly spekulacje co "autorka miala na mysli?"

 

W sobote zrobilismy sobie maly meeting "podsumowujacy" w skladzie calej Komisji Wyborczej. Bylo pare niezdrowych acz smacznych rzeczy na stole i stanelo na tym ze Autorka jest zatrudniona "na dwoch etatach" i dziala na polecenie wiadomych sluzb.  :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Joanna30 napisał:

Pocieszałam się, że ja już zdążyłam trochę odespać, a ci z Jagodna dopiero do domu szli ;)

A ja tak naprawde odespalem dopiero teraz, z soboty na niedziele. Spalem od 20 wieczorem do prawie 10 rano w niedziele. Niebywale, ja nigdy tak dlugo nie spie. :o

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, ilon said:

Co tam kochani forumowicze? Dawno mnie nie bylo, nasiedzialam sie troszke w Polsce, ale jestem juz spowrotem w USA! Jak przygotowania do Halloween? Macie jakies fajne dekoracje/kostiumy? 

Dekoracji u mnie nie bedzie bo jedziemy na Siciliie na 3 tygodnie... ale powiedz o wrazeniach z Polski. Mnie zawsze interestuje jak "ekspaci" widza kraj bedac w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dekoracji nie bedzie bo raz: za starym, nie bawi mnie to. Jak mieszkam tu siodmy rok nie widzialem dzieciakow ani razu z koleda. NAwet sasiadka dala mi dynie zeby zwabic ewentualne dzieci ale watpie ze przyjda. Jakies tam "Kukulki" mam, w razie cus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, ilon said:

Co tam kochani forumowicze? Dawno mnie nie bylo, nasiedzialam sie troszke w Polsce, ale jestem juz spowrotem w USA! Jak przygotowania do Halloween? Macie jakies fajne dekoracje/kostiumy? 

Syn sie przebiera za Demogorgona ze Stranger Things. Kostium obrzydliwy, jak obdarty ze skory czlowiek plus "kwiatuszek" zamiast glowy. Wyglada strasznie. @mola za wiedzme, plus corka bedzie robila za wiedzmowego, czarnego kota. A ja tradycyjnie: za nielegalnego imigranta z Polski... Dom cos tam jest przystrojony, ale Halloween to kompletnie nie moj klimat. Dla mnie najwazniejsze sa dekoracje swiateczne. No, ale to dopiero po Thxgiving...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...