Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.11.2023 o 10:23, mola napisał:

Foto z tegoż wydarzenia. Jeden pracownik i trzech kierowników :)

IMG_3738.jpeg

Wszędzie występują przerosty kadry kierowniczej, nawet, wydawało by się, w zdrowym organizmie gospodarczym.

Edytowane przez andyopole
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, agatenka said:

My wlasnie dzisiaj wrocilismy z Kostaryki i troche ciezko idzie z nadrabianiem wszelkich zaleglosci ( wraz z praca domowa 6 latka lol :wacko:) . Jezeli ktos mysli nad wyjazdem i zwiedzeniem tego kierunku a ma wąpiliwosci , szczerze polecam!  Kraj zdecydowanie warty zobaczenia.

Bylam tam jeszcze w 20m wieku :) Super kraj. Wtedy mial dwa ogromne minusy: nudne jedzenie, i straszne drogi. Jak jest teraz? Notabene coraz wiecej amerykanow sie tam przeprowadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na Thanksgiving był wyjazd do DC. Przyjemne miasto, z tego kawałka, który udało się zobaczyć. Dużo bardziej skondensowane niż Chicago, dla mnie na plus - wyższy walkability score.

On 11/24/2023 at 11:55 AM, Xarthisius said:

Wieszajac swiatelka na dom :) A zaraz ide do browaru. Z okazji Black Friday dzisiaj 2 nowe piwa z pedami swierku. W koncu juz Swieta!

W którym browarze takie cuda? Raz byłam w More, gdzie dają marble, czyli milkshake-style piwo - pychota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w koncu udalo sie odwiedzic Boston! Glownie podroz zmotywowana tym, zeby wziac swoje psy do swojej 'ojczyzny'. :D Podobalo mi sie - fajne miasto z duza iloscia historii, dobre jedzonko, jak ktos nie byl to polecam. Po drodze zatrzymalismy sie tez w NYC, ale w sumie poza spacerem do Central Parku i zjedzeniem hot-doga i pizzy to nie zrobilam tym razem zbyt wiele. NYC zawsze mnie jakos przytlacza. Za tydzien jedziemy do Chicago, a potem mam nadzieje siedziec w domu i ogladac filmy swiateczne i nie jezdzic nigdzie az do wiosny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...