Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, kzielu napisał:

ale nic lepszego niz Google Maps / Waze na Android Auto / Apple Car Play to nie ma

To prawda ale na krotkich dystansach wyjmowanie telefonu z kieszeni, podlaczanie to za duze zamieszanie, nie chce mi sie. Zawsze wlaczam navigacje na drodze do pracy bo choc mieszkam na wsi to wieksza czesc pokonuje droga OR99E ktora jest bardzo ruchliwa i co sie z tym wiaze czesto bywaja jakies nieszczescia ktore trzeba ominac. Wtedy Garmin daje mi znac ze cos sie dzieje i sprawdzam w telefonie co zacz poniewaz tam szybciej docieraja informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pelasia napisał:

Jak juz się chwalimy cudami na drodze, u mnie pare miesiecy temu kogos takiego przywiało ;)

30547155016746.jpeg

 

 

Nie widze dobrze, czy rejestracja jest PCH? Jakos grafika tablicy nie wyglada na polska. Jesli PCH to Chodziez w Wielkopolsce. Jakas "wyprawa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale ze bedac w San Francisco przed wczoraj, zobaczylam moj pierwszy self driving car. Jechal sobie mala uliczka. Bylam tak zaskoczona ze nawet nie moglam wyciagnac telefonu zeby zrobic zdjecie. I jak samochod przejechal kolo mnie, z tylu otworzylo sie okno i pasazer tam siedzacy, z usmiechem od ucha do ucha, krzyknal "You're absolutely right. It IS cool! It's absolutely amazing!" I pojechal dalej. Bez kierowcy z przodu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, andyopole said:

To prawda ale na krotkich dystansach wyjmowanie telefonu z kieszeni, podlaczanie to za duze zamieszanie, nie chce mi sie. Zawsze wlaczam navigacje na drodze do pracy bo choc mieszkam na wsi to wieksza czesc pokonuje droga OR99E ktora jest bardzo ruchliwa i co sie z tym wiaze czesto bywaja jakies nieszczescia ktore trzeba ominac. Wtedy Garmin daje mi znac ze cos sie dzieje i sprawdzam w telefonie co zacz poniewaz tam szybciej docieraja informacje.

Nowsze samochody maja wireless AA / Apple CarPlay - nie trzeba niczego podlaczac a to starszych mozna kupic wireless dongle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, andyopole said:

 

Nie widze dobrze, czy rejestracja jest PCH? Jakos grafika tablicy nie wyglada na polska. Jesli PCH to Chodziez w Wielkopolsce. Jakas "wyprawa"?

Wyglada na PCH. Mąż zdjęcie z pracy przez okno robil, na szybcika, zoomowal za bardzo i jest taki efekt jaki jest. Szkoda, ze ja nie mialam okazji zobaczyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...