Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, zapodaje taki temat:

czy na wschodnim wybrzezu jest juz lato? czy moze taka sama chala jak na midwescie?

Przyjedź do NC :D Temperatury mamy takie (pomiędzy 90-100), że nawet woda w oceanie ulgi za bardzo nie przynosi ;) Na plażę obowiązkowo z parasolem :D

Byłam na plaży kilka dni temu i praktycznie z wody nie wychodziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jannapa, zapraszam do siebie, jeśli tęsknisz za latem. Temperatury powyżej +30C dzień w dzień, słońca aż za dużo :P Chociaż świętować 4 lipca będziemy na kampingu w Virginii, wiec dobrze by było, żeby pogoda tam dopisała. (Moze znowu uda sie wymknąć na dzień na Virginia Beach)

Dzisiaj akurat w Virginia Beach od rana lało i w nocy była mega burza ;) Ale tak ogólnie to temperatury bardzo wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj akurat w Virginia Beach od rana lało i w nocy była mega burza ;) Ale tak ogólnie to temperatury bardzo wysokie.

Będziemy w tych okolicach tylko 4 - 5 dni, wiec mam nadzieje, ze żadnych burz nie będzie :P W zeszłym roku tez byliśmy w Virginia Beach i było świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, do lata nie tesknie za specjalnie, plazowiczka ze mnie zadna, ale w czwartek udaje sie na zasluzony urlop do maine i chcialabym nie musiec spedzac czasu goraczkowo kombinujac, co by tu zrobic w deszczowy dzien.

ale dzieki za zaproszenie, roelka, w twoich okolicach chyba bede jeszcze pod koniec lata, bo marzy mi sie pojezdzic po deal's gap w tennessee/ north caolina, a to troche po drodze ode mnie.

tesciowa mi wlasnie doniosla, ze w maine slabo z pogoda - malo plazowo, tesciowa zapowiedziala, ze nam znajdzie najblizsze bary w okolicy, a ona zaopiekuje sie dziecmi i kotem-rekonwalescentem (nie donosilam jeszcze, ale kot mial dzisiaj surgery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, do lata nie tesknie za specjalnie, plazowiczka ze mnie zadna, ale w czwartek udaje sie na zasluzony urlop do maine i chcialabym nie musiec spedzac czasu goraczkowo kombinujac, co by tu zrobic w deszczowy dzien.

ale dzieki za zaproszenie, roelka, w twoich okolicach chyba bede jeszcze pod koniec lata, bo marzy mi sie pojezdzic po deal's gap w tennessee/ north caolina, a to troche po drodze ode mnie.

tesciowa mi wlasnie doniosla, ze w maine slabo z pogoda - malo plazowo, tesciowa zapowiedziala, ze nam znajdzie najblizsze bary w okolicy, a ona zaopiekuje sie dziecmi i kotem-rekonwalescentem (nie donosilam jeszcze, ale kot mial dzisiaj surgery)

surgery za 3 tysie? czy taniej opcje znalazlas?

U mnie teraz 32C i rośnie. Humidity 40%. Dajemy radę.

u mnie jest teraz 73 F i burza, humidity 93%, jutro ma byc wiecej slonca - 80-90 F i humidity 60% tez daje rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Maine nigdy nie jest plazowo, przeciez tam w srodku lata woda ma 13 stopni C.

ps. Maine to moj ulubiony stan, w planach na emeryture.

w maine narod sie cieszy, kiedy do wody w ogole mozna wejsc - w tamtejsi (bo o turystach nie gadam) kapia sie przy temperaturach czysto baltyckich i tp dla nich ciepla woda.

ale nie o wode chodzi, podobno paskudny czerwiec maja

jak i na midwescie - nad ranem u nas przeszla wichura taka, ze pozrywalo linie elektryczne

mnie wielkie drzewo wywrocilo sie na posesji tak z pol metra od dachu

naprawde niezle spustoszenie

eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...