Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

mi tam bardziej przeszkadza widok ludu pokroju "the people of Walmart" :P mowie to o smierdzacych brudasach w obsranych piżamach, bo przebierancy typu Batman, kowboj czy inny Capitan America mi nie przeszkadzaja :P O ile czlowiek jest zadbany i czysty to jak dla mnie moze chodzic nawet w stringach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ze (prawie) bylem w piatek na cermoni nadania obywatelstwa mojej dziewczynie. Mowie prawie, bo po dojsciu do rejestracji powiedziano jej, ze nie moze wziac udzialu w cermoni, bo sedziego nie bedzie o czym poinformowano ja w liscie wyslanym dzien wczesniej. Poczta w stanach jest super, ale nie tak zeby dostac list w przeciagu kilku godzin od nadania. Zaliczylismy wycieczke do USCIS w Fairfax, gdzie posiedzielismy ponad godzine w poczekalni, czekajac na jakies rozwiazanie sytuacji. Juz nie mowiac, ze byli zdziwieni w USCIS, ze byla jakas cermonia w tym dniu, to zeby mogla wziac udzial w ceremoni w przeciagu kilku tygodni, musiala wycofac prosbe o zmiane nazwiska. Abstrahujac, ze ceremonia bedzie mniej uroczysta w USCIS, to nikt z rodziny nie moze po raz drugi wziac wolnego. Cos mi sie zdaje, ze pracownicy USCIS sa trenowani przez polskich urzednikow... albo na odwrot. Strata czasu i pieniedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam egzamin i przysięgę w ten sam dzień. Egzamin i pogaduchy moze z 20 minut, przysięga chyba z 30-45 minut i po wszystkim. Jedyna Polka byłam :)

Z moich obserwacji wynika, ze sa przysiegi "cywilne" i "koscielne". Ta w piatek byla full wypas, polaczona z miesiacem Indian. Mialy byc przemowienia itd. W USCIS tez jest salka, gdzie sie robi na szybko... tak to przynajmniej wygladalo. Mnie, jak juz bede sie ubiegal (czyli nigdy), moga poczta przyslac certyfikat. Nie mam parcia ceremonie. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, ze sa przysiegi "cywilne" i "koscielne". Ta w piatek byla full wypas, polaczona z miesiacem Indian. Mialy byc przemowienia itd. W USCIS tez jest salka, gdzie sie robi na szybko... tak to przynajmniej wygladalo. Mnie, jak juz bede sie ubiegal (czyli nigdy), moga poczta przyslac certyfikat. Nie mam parcia ceremonie. ;>

Dla mnie ta ceremonia tez mogła by nie istnieć. Jakieś śmieszne filmiki nam puszczali jaki ten kraj mlekiem i miodem płynący. Ta " cywilna" była wystarczająco długa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, ze sa przysiegi "cywilne" i "koscielne". Ta w piatek byla full wypas, polaczona z miesiacem Indian. Mialy byc przemowienia itd. W USCIS tez jest salka, gdzie sie robi na szybko... tak to przynajmniej wygladalo. Mnie, jak juz bede sie ubiegal (czyli nigdy), moga poczta przyslac certyfikat. Nie mam parcia ceremonie. ;>

Dokladnie - sa "judicial" i "administrative" - zmiana imienia / nazwiska jest mozliwa tylko w tej pierwsze. Cincy robi wszystko jak leci judicial w sadzie i nie ma problemow (mimo ze nic nie zmienialem, nie bylo potrzeby, niech sie bujaja ze wszystkimi rz i sz w imieniu jak rodzice tak wymyslili :) )

Chcialem powiedziec ze pojechalem Ponym na autocross w sobote, no i sie dzialo :

e1e0ea51daeca299ef0b163355ec485b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem powiedziec ze pojechalem Ponym na autocross w sobote, no i sie dzialo :

e1e0ea51daeca299ef0b163355ec485b.jpguuu

COOL!

tez mialam dzisiaj dzien testowy i przyznam, ze moj nowy motorek to przyzwoita inwestycja. niby dual purpose, wiec i off-road i street, ale na prostej jak drut autostradzie do indianapolis bujal sie jak motor touringowy. wlasciwosci off-road bede testowac za dwa tygodnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...