Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie - sa "judicial" i "administrative" - zmiana imienia / nazwiska jest mozliwa tylko w tej pierwsze. Cincy robi wszystko jak leci judicial w sadzie i nie ma problemow (mimo ze nic nie zmienialem, nie bylo potrzeby, niech sie bujaja ze wszystkimi rz i sz w imieniu jak rodzice tak wymyslili :) )

Wyglada na to, ze jestesmy imiennikami. ;P Ja tez bym nic nie zmienil. Nazwisko tez mam nielatwe.

W jej przypadku zmiania polega na pozybyciu sie dwoch z trzech nazwisk. Ma przez nie duzo klopotu. Czasem biora jej pierwsze nazwisko za drugie imie. Nazwiska sie czesto nie mieszcza... sa problemy w urzedach, szkole, bankach itd. Ostatnio nie polaczyli jej wynikow GRE i financial aid z aplikacja do szkoly. Wezmie slub, doda czwarte i dopiero jazda bedzie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kompromis i zrozumienie to malo jest ludzi co to maja i umieja to robic w zyciu

tak malo jest takich osob chociaz zyja np zagranica i powinny myslec inaczej chyba ze jestesmy wszyscy ludzmi ze swoimi sprawami :) to wtedy wyjasnia to prawie wszystko :)

Co autor miał na myśli. ..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze jestesmy imiennikami. ;P Ja tez bym nic nie zmienil. Nazwisko tez mam nielatwe.

W jej przypadku zmiania polega na pozybyciu sie dwoch z trzech nazwisk. Ma przez nie duzo klopotu. Czasem biora jej pierwsze nazwisko za drugie imie. Nazwiska sie czesto nie mieszcza... sa problemy w urzedach, szkole, bankach itd. Ostatnio nie polaczyli jej wynikow GRE i financial aid z aplikacja do szkoly. Wezmie slub, doda czwarte i dopiero jazda bedzie. :P

Pamietam jak mi przed slubem tata pral glowe, ze mam sobie swoje polskie nazwisko zostawic i miec łączone, ale spodziewalam sie, ze bedzie z tym wiecej problemow niz pozytku, wiec przyjelam nazwisko meza. Teraz jedyny problem jaki tutaj maja to skapnac sie po imieniu i nazwisku (włoskim) skad jestem ;) Zazwyczaj celuja w Ameryke Lacinska. Dopiero jak mnie widza, to sie domyslaja, ze z Europy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...