Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ale cudnie dzisiaj - 61F high :D az przyjemnie na dwor wyjsc!

pacz, a u mnie muggy jak cholera. w ofisie sie niezle siedzialo, bo ac chodzi, ale w chacie mam tylko nedzny okienny unit i nie dal rady, niestety. po drodze spadl mega-deszcz, ktory dolozyl dobre 15% wilgotnosci.

o drodze z pracy na motorze przy temperaturze 82 i w deszczu nie bede wspominac. niefajne.

dobrze, ze w domu jest wino, a poniewaz jest piatek, mozna sobie spokojnie nalac i zapomniec.

milego weekendu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w warszawie przeszla parada rownosci. i obylo sie bez incydentow. normalniejemy!

mnie zakwitla lawenda, chyba jedynie jej sie podobalo, ze dzisiaj bylo 93. no, jeszcze sie chwastom podoba, ale wole o nich w ogole nie myslec:/

drobnymi kroczkami zblizam sie do urlopu:) jakos nie moge sie doczekac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w warszawie przeszla parada rownosci. i obylo sie bez incydentow. normalniejemy!

mnie zakwitla lawenda, chyba jedynie jej sie podobalo, ze dzisiaj bylo 93. no, jeszcze sie chwastom podoba, ale wole o nich w ogole nie myslec:/

drobnymi kroczkami zblizam sie do urlopu:) jakos nie moge sie doczekac...

Jakos "normalni" nie musza paradowac w slipach i udowadniac, ze sa normalni. Nie interesuje mnie kto co z kim robi w sypialni , ale tak dlugo jak bede musial ogladac wymalowanych facetow w damskich stringach bedzie wywolywalo to moje obrzydzenie.

http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201312/1388110521_kazkeh_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos "normalni" nie musza paradowac w slipach i udowadniac, ze sa normalni. Nie interesuje mnie kto co z kim robi w sypialni , ale tak dlugo jak bede musial ogladac wymalowanych facetow w damskich stringach bedzie wywolywalo to moje obrzydzenie.

http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201312/1388110521_kazkeh_600.jpg

czuje to samo na widok pol-nagich heteroseksualnych tanerzy/tancerek, piosenkarzy/piosenkare wystepujacych tlumnie na scenach przeroznych czy nawet w telewizjach sniadaniowych.

a jednak nie odzegnuje sie z obrzydzeniem od hetoroseksualnosci i rozumiem, ze ktos moze takiej ekspresji potrzebuje, zeby wyrazic swoja osobowosc. trudno.

poza tym jakos zadnej patologicznej nagosci w relacjach nie dostrzeglam, raczej radosc spokojnej grupy ludzi, ktorzy chca pokazac, ze istnieja, chociaz marginalizuje sie ich niemozliwie.

wiesz, ciebie wkurzaja wymalowani faceci w stringach, mnie do szalu doprowadza czesty w polsce widok zaniedbanego mlodego czlowieka z ewidentnymi uszczerbkami w uzebieniu, naduzywajacego kurew i chujow oraz niepotrzebnej przemocy, zeby udowodnic swiatu swoja wyzszaosc. kazdy ma cos, co go denerwuje, ale cala sztuka, zeby umiec z tym zyc i tak dlugo jak nie cierpisz z tego powodu, mozesz sobie spokojnie pojsc inna droga.

a przeciez przyzwolenie na homoseksualizm nie jest jednoznacze z narzucaniem go tobie, prawda? nie zgadzasz sie z homo-zwiazkami? to w nie nie wchodz! a jak ci sie dwoch sasiadow pobierze, w czym to moze tobie zaszkodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...