Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, ale zgubienie to $600 bodajze za nowa i pare miesiecy czekania. Jak ja jeszcze mialem GC to trzymalem tak samo gleboko schowana i wyciagalem tylko na okazje podrozy.

Wszystkie te moje rzeczy leżą w banku. Firma w której pracuję w ramach konta ma bezpłatną skrytke i tam leżą moj paszport i GC. Właśnie dziś żona "znalazła" w szufladzie moją SSN card. To ta pierwsza z adnotacją że ważna tylko razem z pozwoleniem na pracę. Dali zanim dostalem GC. Nie będę zmieniał chociaż u nas nie trzeba sfac godzinami w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka: dzisiaj w BMV poproszono mnie o GC!

pani grzecznie wytlumaczyla, ze system przypadkowo prosi o nr karty co ktoregos tam rezydenta, wiec warto zawsze miec przy sobie GC zalatwiajac zmiany w DL

mialam przy sobie, wiec nie musialam gnac przez miasto i udalo mi sie zalatwic wszystko od reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, tylko przypadkowo? Mnie tutaj (NWI) kazdorazowo kaza przynosic GC, SSC, itp. Strasznie upierdliwe...

na 100% pani uzyla slowa "randomly"

o ssn mnie nie pytala, moze dlatego, ze dodawalam tylko motorcycle endorsment (w koncu poszlam ten durny egzamin zdac!, bo mi sie drugi permit konczyl), ale zaskoczyla mnie tym "potwierdzeniem legalnego statusu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obronilam sie, jestem z siebie taka dumna! ;)

Gratuluje! Obrona to najdurniejszy etap studiow ;) ja mialam dwie obrony w PL w odstepie mniej wiecej 3 tyg. Obie stresujace, choc ta druga bardziej. Serio, wolalabym pisac jakis egzamin na 10 stron niz odpowiadac na 3 pytania przed komisja. No, ale tak... Introwertycy maja gorzej :P Na szczescie obronilam sie i na jednej i na drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście było dużo strachu o nic.

Wylosowałam takie mega proste pytania, że aż jestem w szoku. Pierwsze - istota, funkcje i ceny. Drugie - popyt i podaż. Nie mogłam chyba lepiej trafić. Pytania z pracy też były łatwe, także rzeczywiście to była tylko formalność. Obrona na 5, także mogę teraz zacząć się pakować do wyjazdu we wtorek! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...