Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Purging.... it's a good thing. ;)

Prawda :D Ale nie mów tego anorektykom i bulimikom ;)

Wprowadziliśmy się ponad pół roku temu i nadal mamy pudła z nierozpakowanymi rzeczami...

Ja właśnie z takich pudeł pozbywam się teraz rzeczy. Kupilam jakis rok temu storage po lozko, ale w ogole do niego nie zagladalam i teraz jak to zrobilam to sie bardzo zdziwilam co tam mam i po co to trzymam. Wszystko poszlo do bagaznika i jutro bedzie wywiezone we wlasciwe miejsce.

przyjechalismy do usa z walizka na osobe.po dwoch latach mam wiecej gratow, niz dom moze pomiescic. to chyba posiadanie dzieci robi z ciebie gabke na klamoty.....

Ja przylecialam do USA dokladnie z jedna walizka. Tu zachlysnelam sie promocjami i przez dobre 3 lata gromadzilam rozne rzeczy, szukalam swojego stylu jesli chodzi o wnetrza itp. teraz sie w koncu okreslilam i wyprzedaje/oddaje to co nie pasuje. Jak zauwazylam, ze kupuje kolejny organizer do czegos, to w koncu otrzezwialam i stwierdzilam, ze po co, jak moge po prostu pozbyc sie niektorych rzeczy ;) i teraz tak robie... daze do w miare rozsadnego minimalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo gorąca to byl ciekawy weekend. Moja żona dostala pracę, wynajelismy fajne mieszkanie w dzielnicy w ktorej chcielismy a w sobote sąsiedzi tymczasowego domu ktory wynajmujemy teraz mieli regularną orgię - nawet sie nie przejmowali zasłanianiem okien. Może małomiasteczkowy jestem ale taka impreze widziałem pierwszy raz w życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo gorąca to byl ciekawy weekend. Moja żona dostala pracę, wynajelismy fajne mieszkanie w dzielnicy w ktorej chcielismy a w sobote sąsiedzi tymczasowego domu ktory wynajmujemy teraz mieli regularną orgię - nawet sie nie przejmowali zasłanianiem okien. Może małomiasteczkowy jestem ale taka impreze widziałem pierwszy raz w życiu...

moze oni wlasnie chcieli byc podglądani :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...