Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie komarów nie ma. Ostatnio przyjechał do nas kolega trucker z Sikago. Taka trasa mu wypadła. Niestety jedną noc ze względu na ładunek zamiast u mnie musiał przespać w kabinie. Był zdziwiony że mimo otwartych okien nic go w nocy nie pogryzlo.

Gdyby bardziej otworzył szyby mógł liczyć na kojoty, które luzem latają po mieście.

kurde, wlasnie w radio mi doniesli, ze w moim county zdiagnozowali west nile virus. slabo. w ogrodzie mam chmary po prostu --- chyba sobie zafunduje wymordowanie tego towarzystwa przez specow o eksterminacji moskitow:/

Wlasnie dotarlismy do Anchorage. 60-65 stopni i widno w nocy w lecie. Uwielbiam po prostu!

zazdroszcze, ale nie zlosliwie! baw sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, wlasnie w radio mi doniesli, ze w moim county zdiagnozowali west nile virus. slabo. w ogrodzie mam chmary po prostu --- chyba sobie zafunduje wymordowanie tego towarzystwa przez specow o eksterminacji moskitow:/

zazdroszcze, ale nie zlosliwie! baw sie dobrze.

Nie martw się. W mojej firmie już ponad rok pracujemy nad bardzo skuteczną pułapka na komary. Prace jeszcze trochę potrwają. Uruchomienie produkcji za jakieś dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. W mojej firmie już ponad rok pracujemy nad bardzo skuteczną pułapka na komary. Prace jeszcze trochę potrwają. Uruchomienie produkcji za jakieś dwa lata.

spieszcie sie, bo oszalec mozna.

swoja droga czytalam ostatnio, ze wypuszczono w jakichs lasach tropikalnych zmodyfikowanego genetycznie komara - krzyzuje sie z innymi, ale przekazuje dalej dominujacy gen, ktory zupelnie pozbawia osobnika potrzeby i umiejetnosci rozmnazania.

pozegnalabym was bez zalu, przebrzydle komary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spieszcie sie, bo oszalec mozna.

swoja droga czytalam ostatnio, ze wypuszczono w jakichs lasach tropikalnych zmodyfikowanego genetycznie komara - krzyzuje sie z innymi, ale przekazuje dalej dominujacy gen, ktory zupelnie pozbawia osobnika potrzeby i umiejetnosci rozmnazania.

pozegnalabym was bez zalu, przebrzydle komary ;)

Ta pulapka raczej nie trafi do sprzedazy detalicznej bo to zamowienie jednego z resortow. Chodzi o to zeby komary nie gnebily chlopakow pod namiotami.

Ale po starej znajomosci cos sie uszczknie z dostaw strategicznych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy, szkoda, ze nie masz jeszcze jakiegos prototypu: pakuje wlasnie torby na mini-wyjazd relaksacyjny pod namiot... zostalo mi jeszcze ciutenkie miejsca w sakwie, choc motorek juz zaladowany pod kokardki.

swoja droga, pierwszy indywidualny wyjazd bez meza i dzieci od baaaaaardzo dlugiego czasu, wiec nie moge sie posiadac z ekscytacji;) pogoda wyglada fajnie dosc (ten deszczyk w sobte to zarcik chyba jest jakis), no i motoru dawno nie wypuszczalam na dluzsze trasy tylko dom-praca-dom, wiec bedzie fajnie:)

zyczcie mi ladnej pogody i przewidywalnie kretych drog:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy, szkoda, ze nie masz jeszcze jakiegos prototypu: pakuje wlasnie torby na mini-wyjazd relaksacyjny pod namiot... zostalo mi jeszcze ciutenkie miejsca w sakwie, choc motorek juz zaladowany pod kokardki.

swoja droga, pierwszy indywidualny wyjazd bez meza i dzieci od baaaaaardzo dlugiego czasu, wiec nie moge sie posiadac z ekscytacji;) pogoda wyglada fajnie dosc (ten deszczyk w sobte to zarcik chyba jest jakis), no i motoru dawno nie wypuszczalam na dluzsze trasy tylko dom-praca-dom, wiec bedzie fajnie:)

zyczcie mi ladnej pogody i przewidywalnie kretych drog:)

baw sie przednio! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyprawy, Jannapa! Jkb, jak u Was? Alaske mam na bucket list, moze kiedys... jak wrazenia? Przy okazji - Spirit, po United, to najgorsze linie lotnicze w Stanach, lot na Floryde opozniony na razie o godzine, w poniedzialek moj maz lecial tym samym i mial trzy godziny opoznienia. Na szczescie pogoda w Chicago cudna, wlocze sie po miescie i tak naprawde to nie chce mi sie wracac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyprawy, Jannapa! Jkb, jak u Was? Alaske mam na bucket list, moze kiedys... jak wrazenia? Przy okazji - Spirit, po United, to najgorsze linie lotnicze w Stanach, lot na Floryde opozniony na razie o godzine, w poniedzialek moj maz lecial tym samym i mial trzy godziny opoznienia. Na szczescie pogoda w Chicago cudna, wlocze sie po miescie i tak naprawde to nie chce mi sie wracac :)

Jesli to lot do Miami to jeszcze nigdy nie słyszałam o tym aby ktoś z moich znajomych lub rodziny miał tam lot na czas.

Jesli chodzi o sprint linie, to racja. Raz z niewiedzy miałam do czynienia i nigdy wiecej. Nawet w tv komediowej sie z tej lini śmieją. No ale człowiek uczy sie na błędach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaska jest cudna! Piękne widoki, natura, i świetna pogoda! Chyba się zakochaliśmy w tym miejscu na dobre :) Codziennie po 14 godzin zwiedzania, objeżdżania, itd.

Tak więc na pewno tu wrócimy, co najmniej raz w zimie! A kto wie, jak nam się aż tak bardzo spodoba po kilku wizytach, to może i się tu na dobre przeniesiemy :) czas poszperać w ofertach pracy w Anchorage i okolicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...