Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

domestic violence normalnie :) I wez teraz wytlumacz ze sie potknelas i spadlas ze schodow albo cos ;-) Jeszcze Ci meza wspolpracownicy na policje zakabluja ;-)

(ogolnie to wiem ze nie ma w podbitym limie nic smiesznego wiec sie nie nasmiewam z tego zeby bylo jasne)

z bezsilności sama się z tego śmieję, choć strasznie mnie boli połowa głowy:/ o domestic violence nie pomyślałam;) ale to nie byłby pierwszy dowód: dwa czy trzy tygodnie temu dałam się namówić na tubing na jeziorze, a że motorówką powoził sam pan mąż z przyjacielem z koledżu, postanowili, że mnie zrzuca z opony. a moja słowiańska dusza kazała mi trwać na posterunku do samego końca --- szkoda, że jakoś zapomniałam, że przy 35 mi/h powierzchnia wody to jak beton, więc skończyłam z niewyobrażalnymi siniakami na udach:P

mam jakąś tendencję do idiotycznych urazów;)

a swoja drogą, jutro z tym jednym okiem muszę znowu motorem jechać do pracy:/ bardzo mało reprezentacyjna ze mnie bjurwa jest:) ale podobno w usa za wyglAd nie mogą zwolnić:P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestic violence normalnie :) I wez teraz wytlumacz ze sie potknelas i spadlas ze schodow albo cos ;-) Jeszcze Ci meza wspolpracownicy na policje zakabluja ;-)

Ja mialam mnostwo zadrapan na rekach po zabawie z kotem (tak,moj kot jest brutalem ;)) i kiedy pierwszy raz w Stanach poszlam do lekarza, to pierwsze pytanie jakie uslyszalam to bylo "Kto Ci to zrobil, czujesz sie bezpiecznie w domu?" Ja osłupiałam... powiedzialam, ze adoptowalam mlodego kociaka, ktory sie na mnie wyżywa i tyle. Po powrocie do domu mowie do meza, ze jakies dziwne pytania mi zadawali u lekarza, a on na to, ze norma, bo tu (zwlaszcza w military) sa uczuleni na domestic violence. W czwartek jestem znow do lekarza umowiona, a na nadgarstkach mam dwa oparzenia od żelazka, ktore wygladaja jakbym probowala sobie zyly podciac :P Juz nie moge sie doczekac pytan :P

jannapa, historia z robakiem Tysonem musi brzmiec bardzo wiarygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wyżalę :( przeżywam właśnie emocjonalny rollercoaster z NVC - cały czas mają obsunięcia w akceptacji wniosku.

Wczoraj jak wyliczyłam ile prawdopodobnie będę czekać na akceptację i wyszło mi że może w grudniu wylece.

Dzisiaj na VJ ludzie o timeline przesuniętym o miesiąc do przodu w stosunku do mojego chwalą się 'Case completed'. No i teraz nie wiem czy się trzymać nadziei, że i u mnie szybko pójdzie ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jannapa, współczuję,ale normalnie kto uwierzy w historię o robalu damskim bokserze :D. Z drugiej strony miałaś ogromne szczęście, że nie trafił w gałkę oczną, mogłoby się to skończyć o wiele gorzej. No i pomyśl o robalu, on jest pewnie cały pogruchotany o ile to wogóle przeżył, w co bardzo wątpię ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haneczka, no robak polegl (selekcja naturalna, i guess):) nie znalazlam jego sponiewieranego truchla, ale rozbil sie o mnie konkretnie i zostawil jakies rozchlapane czlonki na mojej twarzy;)

a swoja droga, zsinialam i wygladam przerazliwie strasznie. laskawie kolezanka z pracy zastapila mnie przy odbieraniu studentow na lotnisku (chwala jej za to, pewnie przestraszylabym towarzystwo na amen!). boli mnie cala glowa, chodze z blue ice na twarzy przez caly dzien, ale oko dalej ukryte pod faldami opuchlizny. looo matko, ale sie urzadzilam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...