Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, jednak sie udalo:) Gratulacje!

dziękuję ! :D w sumie to sama jestem bardzo zaskoczona :P

gratulacje! z ciekawosci - dlugo szukałas?

to była jedna z pierwszych aplikacji jakie wysłałam, złożyłam podanie 20 VII, a 30 VII miałam rozmowę kwalifikacyjną, więc wydaje mi się, że bardzo szybko mi się poszczęściło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałam telefon z USA, dostałam pracę !! Juuuupi :D

moje gratulacje! :D

Co do gwiazd, to u mnie nic nie bylo widac. To chyba przez wilgotnosc powietrza w ogole nie widac gwiazd. No ale coz... przezyje :D

Tak poza tym, to chcialam powiedziec, ze w koncu udalo mi sie znalezc miejsce,gdzie mozna pozbyc sie zużytych baterii alkaliczNych. W Staples przyjmuja jedynie rechargeable batteries, ale poszperałam po internetach i dowiedzialam sie, ze w Whole Foods przyjmują baterie wszelkiego rodzaju. W niektórych sklepach Whole Foods mają pojemniki a w innych przyjmują je w Customer Service. U mnie w jednym Whole Foods nie bylo pojemnika wiec zapytalam kasjera czy w ogole przyjmuja baterie, a on pokierowal mnie wlasnie do Customer Service i tam przyjeli moje pudelko z 30 bateriami :D Uff... Teraz tylko pozwalam moim innym bateriom alkalicznym dokończyć robote i wszystkie zostana wymienione na rechargeable. Mam juz ladowarke do baterii o roznych rozmiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko pozwalam moim innym bateriom alkalicznym dokończyć robote i wszystkie zostana wymienione na rechargeable. Mam juz ladowarke do baterii o roznych rozmiarach.

Też mam taki plan od dawna, ale wstyd się przyznać, jak na razie na planach się kończy :ph34r:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...