Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kombinuj żeby nie zawierać znajomość ze służbą zdrowia w USA.

Z innej beczki. Boss dziś wymyślił żeby mnie wyekspediowac na targi do Las Vegas, NV. Mówiąc szczerze nie bardzo mam ochotę. Obawiam się że polegNe w nierównej walce. Nie wiem co wykombinować, dajcie jakiegoś pomysla.

Powiedz mu, że jesteś nałogowym hazardzistą w trakcie terapii i nie powinieneś się zbliżać w takie kuszące miejsca :P.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam powiedziec , iz na forum mozna spotkac naprawde fajnych ludzi....pomoga,doradza, poglaszcza po glowie a czasem jak potrzeba to (przepraszam za wyrazenie)opieprza....ja osobiscie wczoraj mialam okazje wypic kawke z grape...swiat jest maly...spedzilysmy mile 2 godzinki na pogaduchach:-) grape powodzenia :-)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu, że jesteś nałogowym hazardzistą w trakcie terapii i nie powinieneś się zbliżać w takie kuszące miejsca :P.

To jest słuszna koncepcja. Dodatkowo poproszę o podwyższenie limitu na sluzbowej karcie kredytowej. :D

Niestety, boss zna moje zdanie na temat "lasvegasovego" kiczu i wie ze wole pieniądze przepić, przejeść lub wydać na inne sybarycko-hedonistyczne przyjemności niż wsadzić w te durnowate automaty.

Obydwaj byliśmy w Las Vegas (nie razem) i zgodnie orzekliśmy ze nasza noga tam więcej nie stanie. Teraz trwa przepychanka, który z nas będzie musiał złamać dane słowo. ;)

Niestety, walka jest nierówna bo on boss a ja zwykły chudopachołek na dodatek boss w tym czasie wybywa bodaj do Germanii i chyba nie mam wyjścia.

Spróbuje jeszcze merytorycznie udowodnić ze jazda tam nie ma sensu. :) Wiem ze nie mam racji, ktoś tam musi pojechać. :P Jutro ma się rozstrzygnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołaj się na klauzule sumienia, że nie pozwala Ci ona tam jechać :)

Że niby co? Że panienki luzem? :P Że rozpusta? :)Jako dobremu katolikowi nie wypada mnie kłamać a mnie te panienki nic a nic nie przeszkadzają.

Dziś decyzję odwlokłem, dyskretnie sprawę przemilczając i nie poddając pod dyskusję. Ceny biletów rosną z każdym dniem. W poniedziałek mnie nie ma w pracy bo się byczyć będę od soboty w Newport. Może cena biletu przekroczy budżet przewidziany na te eskapadę i sprawa sama umrze śmiercią zapomnienia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam swoj pierwszy neti pot i odwazylam sie zrobic płukanie nosa roztworem solnym... Chyba dziala, bo juz nie budze sie w srodku nocy z zatkanym nosem od dwoch dni, a plukanie zrobilam dwa razy. Yay. No i jakos lzej sie oddycha. Oczywiscie wiem, zeby nie robic tego czesto i uzywac przegotowanej wody :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam wczoraj w salonie sukien slubnych na rozeznaniu. Z natury jestem niezdecydowana osoba, codziennie mam problem z decyzja co ubrac, w restauracji nie wiem co bym zjadla a w sklepie nie mam pojecia na jaki smak lodow mam ochote. Wyobrazcie sobie jaki mam metlik dotyczacy sukni slubnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam wczoraj w salonie sukien slubnych na rozeznaniu. Z natury jestem niezdecydowana osoba, codziennie mam problem z decyzja co ubrac, w restauracji nie wiem co bym zjadla a w sklepie nie mam pojecia na jaki smak lodow mam ochote. Wyobrazcie sobie jaki mam metlik dotyczacy sukni slubnej :)

To dotyczy rowniez koloru sukni? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam swoj pierwszy neti pot i odwazylam sie zrobic płukanie nosa roztworem solnym... Chyba dziala, bo juz nie budze sie w srodku nocy z zatkanym nosem od dwoch dni, a plukanie zrobilam dwa razy. Yay. No i jakos lzej sie oddycha. Oczywiscie wiem, zeby nie robic tego czesto i uzywac przegotowanej wody :P

tez uzywam :) po operacji zatok tylko to mi ratowalo zycie - przemily pan lekarz powiedzial, ze i 4 razy dziennie mozna robic i nic tak nie pomaga w szybszym kojeniu ran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...