Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystalam z tej strony: http://www.mommypotamus.com/homemade-natural-laundry-detergent-made-easy/

ale troche zmienilam przepis. Uzylam dwoch opakowan (tych najwiekszych, zapomnialam jaka maja pojemnosc, ale sprawdze - dostepne sa m.in. w dziale z detergentami w Walmart - wiecie, tam, gdzie te bunkry i obozy zagłady ;)) baking soda, 1 mydło (castille soap/ coconut soap - zmielone w blenderze), oraz epsom salt - tak na oko sypalam, zeby bylo widac, ze jest tam ta sol jak sie wymiesza caly proszek. Olejek eteryczny wkraplam od czasu do czasu jak mi sie przypomni. Praktycznie wszystko mi dopiera oprocz plam z makijazu na bialych recznikach (mowie tu o tuszu do rzes - jesli wacikiem nasaczonym olejkiem dokladnie nie dam rady zmyc, to czasem zostaje)... Jesli moje ubrania wymagaja tylko odswiezenia po calym dniu noszenia (u mnie upały, wiec nie zakladam dwa razy tego samego t-shirta, bo ludzie obok by padli), to uzywam orzechów piorących. Na bardziej uporczywe plamy, albo na te, ktore juz wiem, ze nie dopiore, uzywam tylko punktowego odplamiacza, albo moczę daną rzecz całą noc w wodzie z dodatkiem wlasnorecznie wykonanego proszku. Na tłuste plamy przed samym praniem nakładam płyn do naczyń z Seventh Generation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pudelek.pl/artykul/82542/chodakowska_zatrzymana_w_usa_za_brak_wizy_odeslali_ja_do_polski/

"Słucham ? Kto zawinił? Dlaczego? jak to sie stało ? Czy to dzieje się naprawde? Ale przeciez mnie takie rzeczy sie nie przytrafiają .."

haha, trochę się usmiałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pierwsza rozmowa o prace. Zaden szal, bo to tylko sklep, ale juz teraz panikuje. :( Zupelnie nie wiem czego sie spodziewac.

E tam, nie stresuj sie ;) Pewnie zapytaja Cie czy jakies produkty u nich kupowalas i jaki dzial podoba Ci sie najbardziej :P Moja znajoma Rosjanka miala takie pytania jak startowala do Macys czy gdzies. Miala dwie rozmowy kwalifikacyjne w jednym dniu i obie fuchy dostala, a dla pocieszenia moge powiedziec, ze ma opory zeby mowic po angielsku, ale dala rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim :D Rozmowa była bardzo mila. Zupełnie inna niż wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, które miałam w Polsce. Te zawsze były jakoś sztucznie oficjalne i sztywne.

No i dobre wiadomości. Praca jest. Zaczynam w przyszłym tygodniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...