Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego padło na Ciebie. Uszczerbek finansowy żaden a krzywa sprzedaży u lekarza w górę.

zeby wszystkim w kasie sie zgadzalo ;):P

ostatnio w radiu slyszalam, ze kiedy lekarz zostawia Cie samego w gabinecie, to moze znaczyc, ze idzie wygooglac co Ci moze dolegac ;) A moj mi otwarcie przyznal, ze idzie na narade bo moj przypadek jest trudny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wszystkim w kasie sie zgadzalo ;):P

ostatnio w radiu slyszalam, ze kiedy lekarz zostawia Cie samego w gabinecie, to moze znaczyc, ze idzie wygooglac co Ci moze dolegac ;) A moj mi otwarcie przyznal, ze idzie na narade bo moj przypadek jest trudny :P

Naradzał się z wujkiem google :P.

Dziś mamy wschodni wiatr,który przydmuchal nam dymy z płonących w Kaskadach lasów. Kto przeżył mocne zaćmienie słońca może sobie wyobrazić jak to wygląda.

Nieciekawie to wygląda w tv. W realu pewnie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, tylko dlaczego padło na mnie? ;) Mam niedowage, a niejedna z nadwaga przyjelaby ten "prezent" z pocalowaniem reki :P

Jesli ja mialabym problem z zaparciem kiedykolwiek, to wystrczy mi troche Kimchi ;) wiem co mowie :D

P.S. ja nic nie place za leki. :P

hahaha, pewnie za bardzo się skarżyłaś i pana doktora zdenerwowałaś;) taka mini vendetta dla natrętnego pacjenta;)

swoją drogą przychodzi mi do głowy okres z mojego życia, kiedy mieszkałam w uk --- wizyty u lekarza zawsze kończyły się receptą na... paracetamol

jakby innych leków tam nie mieli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam wizyt u lekarza w USA. w PL lekarz = mój wujek, apteka = moja mama, więc zawsze obsługę mam na najwyższym poziomie i nigdy nie dostałam paracetamolu na odczep się lub leku średnio wycelowanego ale przepisanego bo taka właśnie hurtownia płaci lekarzowi/aptece ;)

chyba pora przestać chorować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, pewnie za bardzo się skarżyłaś i pana doktora zdenerwowałaś ;) taka mini vendetta dla natrętnego pacjenta;)

swoją drogą przychodzi mi do głowy okres z mojego życia, kiedy mieszkałam w uk --- wizyty u lekarza zawsze kończyły się receptą na... paracetamol

jakby innych leków tam nie mieli;)

Zadawał sto pytań, to mu odpowiadalam i sie skarzylam ;) Sam chcial. A pacjentem raczej natretnym nie jestem. Tak jak niektorzy pojechaliby z oparzeniem drugiego stopnia na pogotowie, ja odczekalam chyba ponad 4 dni zanim poszlam z tym do lekarza, lol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

chyba pora przestać chorować :)

Good idea. USA to nie jest kraj na chorowanie.

..

Nieciekawie to wygląda w tv. W realu pewnie jeszcze gorzej.

Dzis dalszy ciąg dymów. Jak się wyjdzie na back yard to wygląda jakby wszyscy sąsiedzi odpalili BBQ jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadawał sto pytań, to mu odpowiadalam i sie skarzylam ;) Sam chcial. A pacjentem raczej natretnym nie jestem. Tak jak niektorzy pojechaliby z oparzeniem drugiego stopnia na pogotowie, ja odczekalam chyba ponad 4 dni zanim poszlam z tym do lekarza, lol ;)

znam bol. mam tzw. chorobe przewlekla (choc czytalam ostatnio, ze w poslce luszczyca jest aktualnie tzw. defektem kosmetycznym....), z ktora poszlam po sterydy do "dermatologa"

po 90 sekundach opatrywania uznala, ze "tak ma byc"

ze "albo luszczyca, albo egzema" (rany, ja mam diagnoze od 7 lat)

i ze mam uzywac masci i przyjsc jak w ciagu 2 lat mi sie pogorszy

"bo tak juz jest i nic z tym nie zrobie"

90 sekund i $120 rachunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to, ze to z czym sie teraz borykam (od 2 lat w sumie) to nie jest choroba (chyba... choc jestem na 80% pewna, ze nie). Po prostu czuje bol w jednym miejscu podczas pewnych czynnosci, przepisywali mi kremy, masci, uzycia jednego kremu odmowilam ze wzgledu na skutki uboczne, teraz dostalam zel do smarowania i zobaczymy jak bedzie :P kolejna wizyta za 3 m-ce. Mam cicha nadzieje, ze jesli to, co mi teraz przepisali nie pomoze, to mnie skieruja do lekarza poza baza wojskowa.


znam bol. mam tzw. chorobe przewlekla (choc czytalam ostatnio, ze w poslce luszczyca jest aktualnie tzw. defektem kosmetycznym....), z ktora poszlam po sterydy do "dermatologa"

po 90 sekundach opatrywania uznala, ze "tak ma byc"

ze "albo luszczyca, albo egzema" (rany, ja mam diagnoze od 7 lat)

i ze mam uzywac masci i przyjsc jak w ciagu 2 lat mi sie pogorszy

"bo tak juz jest i nic z tym nie zrobie"

90 sekund i $120 rachunku...

ja od 10 lat borykam sie z lojotokowym zapaleniem skory glowy. Tu mi tego nie lecza ze wzgledu na fakt, ze to wlasnie "defekt kosmetyczny" :P Ale lecze sama i jest dobrze. Jak jestem w PL to chodze na kosultacje do dermatologa, ktory mi postawil ta diagnoze i czasami daje mi jakies wcierki, ale to tyle. Ogolnie twierdzi, ze dobrze sobie radze z tym defektem :P Wlosy mi odrosly, duzo mniej ich wypada itp. Uciazliwe jest tylko mycie glowy codziennie rano, no ale jak trzeba to trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym musiala skoczyc do lekarza, ale to dopiero w Polsce. Jakos tak nie umiem isc do innego dermatologa i dentysty niz zwykle.. Trzeba bedzie sie kiedys przelamac. ;>

Tak kombinuj żeby nie zawierać znajomość ze służbą zdrowia w USA.

Z innej beczki. Boss dziś wymyślił żeby mnie wyekspediowac na targi do Las Vegas, NV. Mówiąc szczerze nie bardzo mam ochotę. Obawiam się że polegNe w nierównej walce. Nie wiem co wykombinować, dajcie jakiegoś pomysla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...