Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

My juz nawet lekcji w piątek nie mielismy a skrócone w czwartek, to tak zeby sie nie chwalić :) długi weekend trwa! Mam nadzieje, ze większość z was sie relaksuje, grilluje, odwiedza rodziny i znajomych :)

Tak to już jest. Ktos musi pracowac żeby "obiboki" w instytucjach publicznych typu szkoły, poczta, urzędy, mogly sobie skracać lekcje bez umiaru. :P

Moje tax dollars pracują.... :( na pożytek USA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest. Ktos musi pracowac żeby "obiboki" w instytucjach publicznych typu szkoły, poczta, urzędy, mogly sobie skracać lekcje bez umiaru. :P

Moje tax dollars pracują.... :( na pożytek USA. :D

Jesli chodzi o szkoly i stanowe urzedy, to Twoje podatki pracuja tylko na te w Twoim stanie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, dlugi weekend.

zaczelam od dwoch wiader kawy. jak sie dalej potoczy, nie wiem. mialam jechac do cincinnati, ale pogoda straszy deszczem, wiec motorem nie byloby fajnie, a samochodem to mi sie nie chce.

pewnie weekend przegaruje w domu:/

motywacji nie mam jakos....

ale wszystkim milego zycze!

Daj znać jakbys jechała, bo ją w sumie w Cinci mieszkam (~20 mil na północ dokładnie od rzeki) - zwiedzać ? Deszczu raczej żadnego do poniedziałku nie będzie, chyba że po drodze...

Tu wiele ciekawego nie ma, jakby Ci to polecam USAF Museum w Dayton...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodge/Chrysler/Jeep bywal regualarnie na dnie wszelkich rankingow niezawodnosci, z 3 amerykanskich marek mial zawsze najgorsze opinie. Jedyna zaleta to taka ze jest tani (nie bez powodu) i tani w naprawie. Bym celowal w to co pisze andy wyzej. Scion xB np (pudelkowaty, Scion to Toyota) - sa tanie jak barszcz.

Dzięki, wezme Wasze rady pod uwage ;) No nic, to szukamy dalej jakiegos barszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jakbys jechała, bo ją w sumie w Cinci mieszkam (~20 mil na północ dokładnie od rzeki) - zwiedzać ? Deszczu raczej żadnego do poniedziałku nie będzie, chyba że po drodze...

Tu wiele ciekawego nie ma, jakby Ci to polecam USAF Museum w Dayton...

dzieki. w muzeum w dayton juz bylam. myslalam, ze urzadzam dzieciakom frajde, ale tylko mnie te nieszczesne samoloty krecily --- dzieciaki sie ostentacyjnie nudzily:/

deszczowa pogoda jest na moim koncu, niestety - rano burza, teraz zachmurzenie po pachy, ale chyba sie przejasnia, wiec moze sie jutro zwloke. celuje w wizyte w IKEA i obejrzec oferte faceta wyprzedajacego sprzet motocyklowy. taki plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No I już. Przyszedłem do pracy we wtorek i bilet już leżał na moim biurku a ja cały weekend obmyślałem powody żeby nie lecieć. W każdym razie 27-29 września jestem w Las Vegas. Może jakiś forumowicz dolecieć to pójdziemy na piwo.

Tylko uważaj, żeby się jak w filmie "The Hangover" nie skończyła zabawa :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...