Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żartuj, w obecnej sytuacji nie za bardzo jest za czym tęsknić :(

Sluchalem dzis posiedzenia sejmu (masochista ze mnie:>) a wczoraj klotni komisji i nie mozna sie nie zgodzic. :D Wpasc turystycznie i skorzystac z dolara po prawie czworke mozna.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche wam zazdroszcze. Dopiero co sie przenioslam, a juz tesknie za Polska. ;)

ja tez ledwo sie przenioslam, ale od poniedzialku (13 dni po przylocie) rozpoczelam prace i juz zupelnie nie czuje sie jak "na wakacjach na florydzie". Na razie musze przywyknac do amerykanskiego entuzjazmu i ciaglego poklepywania po plecach... mimo, ze firmy nie zmienilam i kultura korpo pozostala podobna, jednak w PL wiekszosc zatrudnionych to byli polacy a co za tym idzie, i warunki pracy 'normalniejsze'

a co do sytuacji w kraju... no coz, szkoda slow. nie pozostaje nic innego jak cieszyc sie z tego, ze dzieli nas od tego kotla kilka dobrych kilometrow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ledwo sie przenioslam, ale od poniedzialku (13 dni po przylocie) rozpoczelam prace i juz zupelnie nie czuje sie jak "na wakacjach na florydzie". Na razie musze przywyknac do amerykanskiego entuzjazmu i ciaglego poklepywania po plecach...

Ja narazie nie pracuje. Ogladam za to duzo seriali i poswiecam duzo uwagi naszemu szczeniaczkowi. Do pracy pewnie szybko nie pojde, bo nie wyslalismy jeszcze nawet papierow na aos. Poki co odliczam do swiat, mimo ze troche przykro mi na mysl swiat tak daleko od domu.

Nie żartuj, w obecnej sytuacji nie za bardzo jest za czym tęsknić :(

Tesknie za domem. Niby jest ten internet i zawsze moge zadzwonic, pogadac, popatrzec przez kamerke, ale to nie to samo. Jakis mam dzisiaj smutny dzien. ;)

Szczerze mowiac, to ja nawet nie wiedzialam o jaka sytuacje chodzi, musialam poczytac troche wiadomosci. Rzeczywiscie nieciekawie, ale czemu mnie to nie dziwi. ;>

Teraz znikam na dwie godziny bo chlopcy z Fedexu przywiezli zwiazek chemiczny na ktory czekalem. Musze go teraz przerobic i dzis jeszcze wyslac do Dublina w Virginii.

Co Ty Andy za mikstury robisz? Lepiej ten przepis na chleb podaj, bo glodna jestem. ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogladajac TV dzisiaj, tak sobie mysle: ta Ameryka jest chora. Europejczycy, naprawde chcecie tu przyjezdzac? Bo ja zaczynam naprawde miec dosyc.

Zaraz jakis zwolennik 2-ego ammendmentu albo fan NRA Ci powie ze Ci biedni ludzie na tym lunchu powinni byc uzbrojeni to by zastrzelili napastnikow...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Andy za mikstury robisz? Lepiej ten przepis na chleb podaj, bo glodna jestem. ;)

Ha. Juz jesteś gotowa na pieczenie chleba?

Ja jestem quasi chemikiem, a niedługo dostanę doktorat humoriscausa z entomologii. Taki job. Mieszam różne cuda. Jedne pachną ślicznie inne śmierdzą zdechłą rybą. Są to przynęty na insecty-szkodniki.

Zaraz jakis zwolennik 2-ego ammendmentu albo fan NRA Ci powie ze Ci biedni ludzie na tym lunchu powinni byc uzbrojeni to by zastrzelili napastnikow...

Jutro będę miał wieści z pierwszej reki. Jeden z naszych kontrahentów mieszka blisko tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Daj mi trochę czasu bo zostawiłem dziś włączonego laptopa i gdy wróciłem do domu się zupgradowal do W10. Teraz trwa instalacja. Jak się skończy to napiszę tam bo nie lubię szturchac w telefon ani tableta.

Uwazaj, bo moj sie upgradowal po kilku godzinach doszedl do wniosku, ze jednak mu sie nie udalo, i sie zdowngradowal. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...