Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym W10 mialem jaja na moim sluzbowym komputerze, ktory oprocz zwyklych czynnosci biurowych sluzy do sterowania trzema przemyslowymi drukarkami w maszynach pakujacych. Moj szef zupgradowal swoj komp do W10 I zabral sie za mojego. Na moja nniesmiala propozycje zeby skontaktowal sie z dostawca drukarek odparl ze o W10 wiadomo od tak dawna ze juz napewno bedzie kompatybilnosc. Okazalo sie ze owszem, w/w producent wiedzial o W10 jak podejrzewalismy od dawna lecz nic w tym kierunku nie zrobil. Firma wielka z siedziba w Chicago, wlascicielem w Hiszpanii a dzialem IT w Niemczech. No I sie zaczelo. Po takiej szkole kiedy wszystko przestalo dzialac W10 juz mi niestraszne. Swoj domowy komputer mialem zgloszony do instalacji W10, po w/w klopotach mialem sie z tego wycofac ale jak zawsze brakowalo czasu a szczegolnie pamieci zeby tam kliknac. Koniec koncow wczoraj zapomnialem wylaczyc moj laptop wychodzac z pracy, na dodatek zaczal po living roomie jezdzic odkurzacz wiec odlaczylem komp od gniazdka zeby iRobot nie zamotal sie w kable a po powrocie do domu okazalo sie ze mam W10 I nawet baterii wystarczylo. Laptop stary dwa lata wiec na niego tez wkrotce przyjdzie kryska a nowe tak czy tak sa juz z dziesiatka. Any way, po dwoch latach mojego medzenia zapadla w firmie decyzja ze przechodzimy na jablka. Szef juz dostal polecenie i kupil sobie Macintosha w celach poznawczych, niech sie sam najpierw pomeczy a potem nas uczy. Potem przejdziemy wszyscy a do domowych laptopow z napoczetym jabluszkiem jak zawsze dostaniemy doplate z firmy. (I hope) :rolleyes:


Andy dziekuje!! Rzeczywiscie wyglada na dosc latwy, zobaczymy jak mi wyjdzie. XD

Wyjdzie wyjdzie, nie ma bata. Jesli bedziesz robic w mniejszej ilosci foremek oczywiscie zmniejsz proporcjonalnie ilosci skladnikow.

Fotka ma byc. :D


Co do win10 - wyłączyłem wszelkie informacje o aktualizacji i spokojnie zostaje na 7.

Ja mialem niestety W8, nie bylo chemii miedzy nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę: www.tinypic.com.

Zobaczysz tam taki ekran:

okmo05.jpg

Klikasz "Przeglądaj", wybierasz zdjęcie z komputera, które chcesz przesłać.

Potem "Prześlij teraz!"

I zobaczysz taki ekran:

2vj290i.jpg

Wybierasz link z pola "Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych" i wklejasz w posta.

Ot i cała filozofia :)

Możesz też zostać w międzyczasie poproszony o wpisanie kodu z obrazka (żeby sprawdzić, czy to człek ładuje, a nie maszyna) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :)

A pamiętacie makdonalda? Poza niekonwencjonalnymi (że tak delikatnie to ujmę) poglądami, od czasu do czas przypominał mi, że jako wrocławianka powinnam znać Kornela Morawieckiego. Wtedy jeszcze nie znałam.

Teraz już znam.

I chciałam powiedzieć, że jeśli ów pan (bądź co bądź zasłużony dla walki o wolność Polski) to jakiś znajomy makdonalda, to w obu walka z komunizmem poczyniła nieodwracalne zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :)

A pamiętacie makdonalda? Poza niekonwencjonalnymi (że tak delikatnie to ujmę) poglądami, od czasu do czas przypominał mi, że jako wrocławianka powinnam znać Kornela Morawieckiego. Wtedy jeszcze nie znałam.

Teraz już znam.

I chciałam powiedzieć, że jeśli ów pan (bądź co bądź zasłużony dla walki o wolność Polski) to jakiś znajomy makdonalda, to w obu walka z komunizmem poczyniła nieodwracalne zmiany...

Pamiętam, takich ludzi się nie zapomina, że tak to pompatycznie napiszę ;).

Aha, i też dopiero teraz miałam wątpliwą przyjemność zapoznać się z poglądami tego człowieka. Chyba ograniczę oglądanie telewizji. Może przerzucę się na seriale :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...