Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Olmeca, moze wydawalo sie gorzej, ale jechalam z predkoscia w porywach 20 mil. ;)

Haneczka, lesniczy to nie, bardziej campowicz. :D

Kaer, no ja mam nadzieje, ze bede dlugo zyc na tym koncu swiata. Jak przylecialam do Polski na swieta to oddychac nie umialam z tego smogu.

Ja nie znosze zimy, najchetniej przeprowadzilabym sie gdzies, gdzie zimy ani sniegu w ogole nie ma. Wkurzaja mnie te kurtki, plaszcze, szaliki, czapy i pelno innych ubran, wkurza mnie kazda autem, wkurza mnie niska temperatura i w ogole wszystko. Wrrrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

Ja nie znosze zimy, najchetniej przeprowadzilabym sie gdzies, gdzie zimy ani sniegu w ogole nie ma. Wkurzaja mnie te kurtki, plaszcze, szaliki, czapy i pelno innych ubran, wkurza mnie kazda autem, wkurza mnie niska temperatura i w ogole wszystko. Wrrrrr.

Mam dokładnie tak samo. Zawsze byłam cieplolubna, a zimę lubię tylko w górach. W mieście, na codzień,  do niczego nie jest mi potrzebna. 

Edytowane przez haneczka019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zimę też lubię tylko zza okna ;) Zresztą w mieście piękny biały puch zmienia się zaraz w błotną breję i jest już mniej wesoło...

No i właśnie z tego tytułu, że nie lubię zimy, to dałam się namówić siostrze i jadę z nią i siostrzeńcami na skoki do Zakopanego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Joanna30 napisał:

Ja zimę też lubię tylko zza okna ;) Zresztą w mieście piękny biały puch zmienia się zaraz w błotną breję i jest już mniej wesoło...

No i właśnie z tego tytułu, że nie lubię zimy, to dałam się namówić siostrze i jadę z nią i siostrzeńcami na skoki do Zakopanego :D

 

Ja lubię zimę, ale nie w mieście. Chlapa na ulicach, korki, drogowcy zaskoczeni, śnieg w butach jak sie spieszę do pracy... fuj! 

Ale na firmowy wyjazd w góry na narty/deskę już się cieszę i nie mogę doczekać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Joanna30 napisał:

Ja zimę też lubię tylko zza okna ;) Zresztą w mieście piękny biały puch zmienia się zaraz w błotną breję i jest już mniej wesoło...

No i właśnie z tego tytułu, że nie lubię zimy, to dałam się namówić siostrze i jadę z nią i siostrzeńcami na skoki do Zakopanego :D

Ale na skokach atmosfera jest gorąca to co innego :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na szczescie zima juz zdechla. Od wczoraj mamy +10C. Resztki sniegu ukrywaja sie gdzies w zacienionych miejscach natomiast teraz wystapilo zagrozenie powodziami. Portland Metro area lezy pomiedzy dwoma pasmami gorskimi i woda splywa w strone doliny. U nas na wsi na szczescie rzeki daleko i nic nie grozi. Moze w koncu spedytor odbierze palate do Texasu, ktora stoi i czeka od ubieglego czwartku. Transport industry to jedni z najwiekszych klamcow w gospodarce. Im zawsze wszystko przeszkadza, mroz, upaly, wszystkie plagi przeciwko nim. No I ogrzewanie w domu tak nie szaleje jak w ostatnich tygodniach, chociaz, przyznac musze, moj pierwszy rachunek za gaz w nowym domu nie byl taki straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...