Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję, iż szafa prawie złożona :P

Prawie, bo fachowca wystawił pracownik i przyjechał sam, więc się nie wyrobił ;)

Pomagałam mu trochę, ale jednak co fachowiec, to fachowiec. Wyposażony w odpowiednie sprzęty :P

Wróci w poniedziałek i dokończy, bo zostało złożenie drugich drzwi przesuwnych i zamontowanie całości. No i przytwierdzenie szafy do ściany, żeby była stabilniejsza :P

Jeszcze sobie biedaczek głowę rozwalił o moją półkę z kubkami :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy Jakub 

Dnia 27.01.2017 o 23:21, andyopole napisał:

Tańce polamance. Zawsze pod koniec stycznia jest bal karnawałowy, charytatywny. Dochód z niego idzie na utrzymanie Polskiej Szkoły w Portland.

Andy jak tam poi tańcach? Mam nadzieje, że nic cię nie boli :P.

4 godziny temu, Joanna30 napisał:

Melduję, iż szafa prawie złożona :P

Prawie, bo fachowca wystawił pracownik i przyjechał sam, więc się nie wyrobił ;)

Pomagałam mu trochę, ale jednak co fachowiec, to fachowiec. Wyposażony w odpowiednie sprzęty :P

Wróci w poniedziałek i dokończy, bo zostało złożenie drugich drzwi przesuwnych i zamontowanie całości. No i przytwierdzenie szafy do ściany, żeby była stabilniejsza :P

Jeszcze sobie biedaczek głowę rozwalił o moją półkę z kubkami :D

 

Miłego użytkowania ;).

3 godziny temu, Roelka napisał:

Powodzenia z szafa! :)

Ja zawiadamiam, ze juz chyba oficjalnie jestem the crazy cat lady. Nowy tunel kotow zajmuje mi cholera prawie 1/3 pokoju.

 

Roelka jesteś crazy :D, ale koty to chyba lubią :P.

 

Ja rozpoczęłam właśnie tygodniowy urlop i przytargalam z piwnicy stary drewniany stół... będę go przerabiać na stolik kawowy, zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Edytowane przez haneczka019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...