Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

No mam nadzieje. Jezeli sie nie przewracasz od czasu do czasu to znaczy ze jezdzisz jak staruszek. Trzeba troche ryzykowac :)

Notabene, facet na zdjeciu sie nie przwrocil. To snieg taki gleboki. Nazywa sie powder. Wy na wschodnim wybrzezu tego nie znacie ;)

 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katlia, u nas to wczoraj na łyżwach mozna było pojeździć. Podobno ludzie takich warunków jak za dnia wczorajszego ponad 20 lat nie widzieli. Samochody wypadały z dróg jeden za drugim, mnie ominęło, za wysoko w górach jestem :) ale słyszałam, ze było niewesoło. Mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko dobrze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u nas bylo paskudnie... "frozen mist" -- cos czego tu tez sie nie widzi. Ja zabralam corke na lotnisko okolo 11ej i juz bylo OK. 

@jkb, chcialabym pojezdzic w Europie. Ceny tu w USA sa naprawde szokujace - $160 na dzien na wyciag, przeciez to skandal. Przynajmniej tutejsi moga kupic season pass, ale to tez setki dolarow. Eh... 

@ilon, gdybym nie mieszkala w Colorado tez pewnie bym nie jezdzila na nartach... ale COS trzeba robic w tych gorach w zimie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciagi w Aspen, Vail sa w rejonach $140- $160 na dzien... sa znizki jezeli kupi sie karnety na kilka dni na raz,  lub polaczy z hotelem (drogim, oczywiscie.) Ale nawet te mniej prestizowe i mniej luksusowe rejony - Keystone, Breckenridge, Winter Park - tez sa wszystkie powyzej $125 na dzien.  Mieszkajac w Denver mozna kupic w niektorych sklepach takze z discount'em... ale ogolnie jest to droga zabawa. Dlatego wiekszosc tutejszych ktorzy chca jezdzic czesciej niz kilka razy kupuje pass na sezon w okolicy $600+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...