Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Roelka napisał:

Dobra, dla wszystkich dziewczyn myślących o slubie z zolnierzami. Nie robcie tego. Wojsko jest kompletnie spaczone.

Wlasnie sie dowiedzielismy, ze potrzebuja zolnierza ze specjalizacja jaka ma moj maz Niemczech. Czyli jedziemy jednak do Niemiec. Jak sie znowu cos wojsku odwidzi to ja juz nie wytrzymam.

Czyli chcąc nie chcąc służysz w armii razem ze slubnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Roelka napisał:

Dobra, dla wszystkich dziewczyn myślących o slubie z zolnierzami. Nie robcie tego. Wojsko jest kompletnie spaczone.

Wlasnie sie dowiedzielismy, ze potrzebuja zolnierza ze specjalizacja jaka ma moj maz Niemczech. Czyli jedziemy jednak do Niemiec. Jak sie znowu cos wojsku odwidzi to ja juz nie wytrzymam.

Trzymam kciuki, żeby już nie zmieniali decyzji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj posadziłem zonkile (50) i cztery tuje. Poza tym przepuscilem przez shredder stertę gałęzi z przycietych krzaków, róż i winogron. Winogrona sąsiedzkie. Było 13°C i słońce. Dziś wypoczywam bo mnie bolą wszystkie kości. W ramach wypoczynku będzie ugotowana zupa i usmazone kotlety. Dwa schabowe i dwa z piersi kurzęcych, taki polski obiadek będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piękności jeszcze daleko. Odpuscilem radykalne zmiany w ogrodzie bo zaczęło wyłazić z ziemi dużo jakichś kwiatów i nie wiadomo co jeszcze wyjdzie. Ten sezon odpuszcze, poczekamy, popatrzymy, selekcja potem.

Co do zupy. Miała być grochowka na wedzonce. Po rozmrożeniu kiełbasa okazała się być polską biała surową i musiałem zrobić biały barszcz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...