Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Joanna30 napisał:

Przepraszam bardzo... $4k za transport 2 kotów???

To nie lepiej było by polecieć z nimi, żeby były w kabinie? Czy tak się nie da?

4 kotow. :)

Nie moga leciec w kabinie, bo sa za duze zeby sie zmiescic wraz z transporterkiem pod siedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ilon napisał:

To jeszcze masz czas je odchudzic :D

Żebyś w złą godzinę nie wypowiedziała. Miałem takiego wujaszka, dziś już niezyjacego. On odchudzal swojego konia w ten sposób ze oduczal go jesc. Kon już się prawie oduczyl, zabrakło kilka dni ale się stworzeniu zdechlo,... z głodu. Ten wujek, znaczy, przyżeniony do rodziny, maz mojej cioci to w ogóle był oryginal. Buraki zbieral dwa razy w roku, jesienią tak jak wszyscy oraz w marcu, gdy puscily mrozy, rzadko kiedy zdazyl za jednym zamachem. Zniwa konczyl we wrześniu a na wymowke zony a mojej cioci ze po jesiennej wywózce obornika wypili z sąsiadami cztery litry wodki odpowiadal ze sam wypil "co najmniej liter" i to się nie liczy bo w domu się zostało.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam powiedziec, że... witam się na wątku :) i że w poniedziałek wracam do Polski po prawie 9mcach w USA. Wylot mam z Tallahasse, łącznie 4 loty, ponad doba podróży, brr. Obawiam się najbardziej szoku termicznego, bo przez cała zimę nie widziałam śniegu, ostatnie dni w GA gdzie przebywam jest ponad 80F a na wschodzie Polski podobno burze śnieżne :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam zaraz burze śnieżne, trochę śniegu, mrozu i to wszystko ;) 

Najlepsze jest to że od 10 lat pierwszy raz nie mam zimowych opon w aucie bo stwierdziłem na jesieni że nie będę nowych kupował na 2 tyg zimy (jak to co roku była ;) ), a tu taka niespodziewajka. Trzyma już 2 miechy :o 

 

Spokojnej podróży 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...