Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

tak z innej banki, na FB wisiał link taki, kliknalem i przeczytałem: http://www.wsensie.pl/polska/21333-bosak-gdyby-wizy-do-usa-zostaly-zniesione-to-exodus-byly-wiekszy-niz-do-wielkiej-brytanii

Wystapi taki głupek w jakiejś durnowatej TV, naplecie głupot a gdy zniosa rzeczywiście wizy dla Polakow to Lomza i Podkarpacie zacznie pakowac pedzle, kielnie i gumofilce bo w TV słyszeli ze już można pracować w USA.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patipitts napisał:

U nas internet działa ale czasem sie zacina :P gorzej z łapaniem zasięgu w telefonie, musimy telefony stawiać przy oknie, działa tylko verizon :P

cala prawda o amerykańskich komorkach. Mój boss ma ATT i musial w biurze oraz w  warehousie postawić wzmacniacze z antenami na dachu a i tak gdy wchodzi z podworka do srodka to traci lacznosc.. Ksiegowa, która ma jakiegoś dziwnego operatora musi wyjść na ulice żeby pogadać. Tylko ja rozwalony przy biurku rozmawiam bez kłopotu. Nie powiem jakiego mam operatora bo mi nic nie da za reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, andyopole napisał:

cala prawda o amerykańskich komorkach. Mój boss ma ATT i musial w biurze oraz w  warehousie postawić wzmacniacze z antenami na dachu a i tak gdy wchodzi z podworka do srodka to traci lacznosc.. Ksiegowa, która ma jakiegoś dziwnego operatora musi wyjść na ulice żeby pogadać. Tylko ja rozwalony przy biurku rozmawiam bez kłopotu. Nie powiem jakiego mam operatora bo mi nic nie da za reklamę.

Oj weź, mnie to tak wkurza w tych sieciach amerykańskich. A najgorzej jak poleciałam na weekend do Toronto w sierpniu z telefonem wlasnie att i pojęcia nie miałam ze mi nie bedzie działał w Kanadzie :/ nie mogłam sie skontaktować ani z narzeczonym ani z moja gospodyni do ktorej poleciałam, szukałam jak głupia budki telefonicznej na cwiercdolarowki w centrum Toronto. Znalazłam, świat sie nie zapadł, ale zdziwko miałam niezle. To, ze nie działają połączenia z polski do usa to wiedziałam, ale sieci komórkowe trąbią o połączeniach miedzy Kanada/Meksykiem a USA to nawet mi przez myśl nie przeszło ze taki duży koncern jak att ma poblokowane te opcje :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...