Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Musze wlezc pod chalupe, do crawl space i poprawića wlasciwie wymienic izolacje rur z ciepla woda bo żeby umyc rano żeby ciepla woda musze spuscic najpierw wiadro zimnej... a licznik qrde bije...

Poza tym pomiędzy opadami deszczu sprobuje posadzic krokusy, które przyszly kilka dni temu. Nie wiem czy zdaza zakwitnąć w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

 

Jakie plany na weekend drodzy uzytkownicy forum? :D

My jedziemy po raz ostatni poszwedac sie po Nashville. I przy okazji wpaść do The Melting Pot na jedzonko. Jedno z naszych ulubionych miejsc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede sie pakować do Polski, w sumie nawet sie cieszę ze lecę, ale bede tęsknić za narzeczonym, mam nadzieje ze nie będziemy musieli czekac dłużej niz 4 mce na moj powrót... wysprzątalam mu juz z nudów mieszkanie, napisałam sobie cv, nawet poodkręcałam kratki wentylacyjne i wyczyscilam to co było w środku :P dzisiaj na kolacje robimy tacos :) szkoda tylko ze nie znalazłam avocado nigdzie i bedzie bez guacamole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma avocado. U nas nawet na większych stacjach benzynowych można kupic. Bardzo lubie guacamole, prawdopodobnie z powodu zapachu kolendry, która dodaje gdzie tylko można. Nie tylko zielona ale i ziarenka.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwielbiam, moje ulubione w tacos. Niestety mieszkamy na wsi i mamy 20 min do miasta w którym jest jeden sklep (piggly wiggly), czasem maja a czasem nie, tym razem nie było :( do Alabamy ponad pol godziny po avocado mi sie nie chciało zasuwać ;)  kolendry świeżej tez nie widziałam, w domu sobie na parapecie hodowałam. Za to ogródek nam ładnie wystrzelił po deszczu, tylko wypielic trzeba. Mamy sałatę, szczypiorek, brokuły, kapustę i jarmuz :) a wczoraj widziałam węża, wyglądał jak dętka od roweru, dobrze ze psy mi sie udało zawołać bo juz sie do niego dobierały. Tez wrzucam fotkę, znalazłam na necie, nie ten sam ale podobny. Musze uważać teraz na spacerach bo wyłażą.

IMG_2654.JPG

IMG_2656.JPG

IMG_2657.JPG

IMG_2658.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...