Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ilon napisał:

Ja tak samo. Spalam caly czas, jak dolecialam do Polski juz bylam wyspana :D

ja natomiast nie potrafie spac w zadnym pojeździe jeśli nie znam jego "kierowcy". Udają mi się tylko krótkie drzemki, takie "dwa razy po 15 kilometrow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz niedlugo bede leciec... nie moge sie doczekac! Co do lotu nie mamy za wielkiego wyboru. wszystko organizuje wojsko. W ogole, ta przeprowadzka to jakis logistyczny koszmar. Jedyne plusy to nie musimy sie martwic o szukanie lotu i jeszcze wojsko nam pakuje caly dobytek. Zakazali nam cokolwiek pakowac. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andyopole napisał:

ja natomiast nie potrafie spac w zadnym pojeździe jeśli nie znam jego "kierowcy". Udają mi się tylko krótkie drzemki, takie "dwa razy po 15 kilometrow".

Ja od małego cierpię na jedną przypadłość , śpię bardzo płytko , nerwów i nie zasnę w dzień .Jest od tego jeden wyjątek...pojazdy a zwłaszcza samochody (autokary itd.) zasypiam praktycznie od razu. Już jako niemowlak wsadzano mnie do samochodu i od razu zasypiałem. Tylko raz jadąc praktycznie non stop 72h nabawiłem się choroby lokomocyjnej ale teraz wszystko wróciło do normy.

Jak zrobiłem prawo jazdy to ja i moja rodzina strasznie bali się czy nie będę zasypiał za kierownicą ale nie do tej pory to dla mnie ogromny stres , ale jakbym doszedł do sprawności to kto wie....

ilon    pochwal się nowym autem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ilon napisał:

Aaa Pelasia, myslalam ze moj post  przeknal niezauwazony, a w pozniejszym czasie bede miala wymowke jakby ktos pytal, hehe. Mam troche zdjec, glownie selfie oczywiscie z moja nowa miloscia w tle, wrzuce tu albo w avatarze :))

Dawaj ! Co w koncu kupilas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarłam :P w sumie to wczoraj ale padłam jak mucha w swoim łóżeczku :) ja niestety tez nie umiem spac w żadnych środkach transportu, chyba chodzi o to ze na siedząco jest mi niewygodnie i zawsze w podróży dostaje ataku alergii, a w samolotach mi sie odtykają zatoki i zawsze mam masakrę. Co prawda ze zmęczenia mi sie udało usnąć na chwile w samolocie, ale takie spanie to nie spanie. Na szczescie jestem juz w domu, mama przywitała schabowym z ziemniaczkami i suroweczka a piesek tulił do snu :) zdziwiłam sie ze mnie poznał po tyłku miesiącach, myslalam ze zostanę obszczekana albo głowę mi urwie :P a tu miłość od samego wejścia. 

 

Ilon ja tez chce zobaczyć autko :) my będziemy po wakacjach zmieniac z volvo xc70 na jakiegoś traka z wysokim zawieszeniem, nie da sie po tych wertepach wiejskich jeździć tym małym pierdem, musieliśmy wszystkie amortyzatory wymienić w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...