Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, NioseWamPicie napisał:

Wyznaję zasadę, że jak nie spróbuję to się nie przekonam więc oczywiście jadę.

Ciężko mi tylko oszacować np zarobki na takim stanowisku w takim miejscu, na glassdoor ich nie znajdę ;)

Mnie za pierwszym razem z samolotu musieli wyrzucić, później już sam chciałem skakać. Czasem warto mniej zarobić, ale zdobyć cenne doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, andyopole napisał:

Ja tez pracowalem nad pewna farmaceutka, oj, ciezko szlo. One jakies takie... sterylne...:D

haha ja skromnie podkreślę, że wykształcenie absolutnie nie farmaceutyczne ;)

22 minuty temu, quarterback87 napisał:

Mnie za pierwszym razem z samolotu musieli wyrzucić, później już sam chciałem skakać. Czasem warto mniej zarobić, ale zdobyć cenne doświadczenie.

Też tak miałam, zgodzę się w 100%. W wyżej wspomnianej firmie spędziłam 11 lat, nie mogę powiedzieć, ze przez wszystkie czułam się zadowolona/ doceniana.

Teraz wiem, że stać mnie na więcej, a jeśli Ty sam się nie doceniasz to nikt Cię nie doceni ;)

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zjadłem jednego i to przed chwilą nastraszyli mnie ,że jak nie zjem to będzie pech , bieda i nieszczęście przez cały rok. Niby lubię słodkości i pączki ale ostatnimi czasu nie mam apetytu... Dziś to szczególnie był jakiś ciężki dzień wszyscy w moim otoczeniu źle się czuli . Nie wiem czy to przez to ten radioaktywny jod nad Polską. Mnie tak od grudnia trzyma często ,że ledwo dochodzę wieczorem do domu słabo mnie, głowa boli , tak jakby mięśnie (początkowo sadziłem ,ze jakieś choróbsko mnie bierze)  , muszę się położyć a potem jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Łukasz90 napisał:

... , muszę się położyć a potem jest ok.

polozyc sie jest zawsze dobrze. W poniedzialek odsiedzialem 1,5 godziny w COSTCO bo zle mi wywazyli kola po zmianie opon, musieli poprawic. Zjadlem tego hot doga za 1,50 i o szostej wrocilem do domu juz najedzony. Pomyslalem ze sie poloze, na chwilke. Jak pomyslalem tak zrobilem. Obudzilem sie o 10pm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często tak mam ,np. dziś dokładnie tak samo 6pm-10pm . Tylko w moim wykonaniu to nie jest zdrowe... bo teraz nie zasnę do 1-2 a wstać muszę o 7 i niby spałem 9h a tak naprawdę czuje się jakbym spał 5h .Mój organizm też to tak chyba odbiera .Bardzo rzadko mnie się zdarza ale w moim przypadku faktycznie najlepiej jest pójść spać o 22 max 23 . Wtedy faktycznie czuje się najlepiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz90 napisał:

Ja zjadłem jednego i to przed chwilą nastraszyli mnie ,że jak nie zjem to będzie pech , bieda i nieszczęście przez cały rok. Niby lubię słodkości i pączki ale ostatnimi czasu nie mam apetytu... Dziś to szczególnie był jakiś ciężki dzień wszyscy w moim otoczeniu źle się czuli . Nie wiem czy to przez to ten radioaktywny jod nad Polską. Mnie tak od grudnia trzyma często ,że ledwo dochodzę wieczorem do domu słabo mnie, głowa boli , tak jakby mięśnie (początkowo sadziłem ,ze jakieś choróbsko mnie bierze)  , muszę się położyć a potem jest ok.

Chemtrails ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. WC-135 zostal wyslany do Arktyki, bo podobno podejzewaja ze Ruscy albo cos eksperymentowali albo jakis lekki mishap mieli. Na pewno od tego gorzej sie nie czujesz...

Ale jak masz takie (urojone lub nie) klopoty ze zdrowiem to beznadziejny kraj do imigracji sobie wybrales, zbankrutujesz w jakies 2 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...