Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, keeway napisał:

Bardzo fajny samochód. Pomimo tego ,że interesuję się motoryzacja to nie mogłem rozpoznać tego samochodu na pierwszy rzut oka. Przód trochę przypominał mi sciona tc. 

Dzieki! Ogladalam tez sciona, ale wygladal mi troche jak toster. Nie wyobrazalam sobie jezdzic tosterem.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ilon napisał:

Dzieki! Ogladalam tez sciona, ale wygladal mi troche jak toster. Nie wyobrazalam sobie jezdzic tosterem.. ;)

Jesli dobrze kojarze to Toyota zrezygnowala z produkcji calej linii SCION wiec bedzie przez pare trudniej sprzedac uzywanego. Po kilku-,  kilkunastu latach cena wzrosnie bo wtedy beda poszukiwane jako "przezytki" rzadko juz spotykane na szosach.

Osobiscie nigdy mi sie te SCIONY nie podobaly. Ale ja z wiadomych powodow musze juz miec dlugie auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scion juz nie istnieje od prawie roku. Zostaly bodajze dwa modele (twin - FR-S ktory teraz jest Toyota GT86 i cos tam jeszcze) ale poza tym jest kompletnie dead. Co do trudnosci w odsprzedazy, nie ma to wielkiego znaczenia - w koncu to Toyota. Jest mase US-brandow ktore juz nie istnieja (Pontiac, Olds, Mercury, Plymouth, itd...) Po kilkunastu latach to one beda wszystkie na zlomie, nigdy zadnymi klasykami sie nie stana. 

A do do podobania sie - FR-S (do spolki z Subaru BR-Z) to byl jeden z absolutnie najlepszych samochodow na rynku przez ostatnie lata za rozsadna cene. Oczywiscie jezeli ktos nie traktuje samochodu jako appliance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ze dzis pracodawca przeslal moja aplikacje na GC w koncu do prawnika (po tym jak sobie na niej posiedzieli przez miesiac nic nie robiac). Wlasnie skonczylem forumlarz do LC i o ile praocadwcow musialem podac z 5-ciu ostatnich lat to szkoly wszystkie od podstawowki... chodzilem do kilku i juz niektore nie istnieja lub maja inne nazwy (czyt. mialy komunistycznych patronow :)). Zreszta wpisujac daty takie jak 198X i 199X troche dziwnie sie czulem. :P No, ale jest piateczek...:) 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko policzylem swoje szkoly. Cztery podstawowki + cztery ponadpodstawowe. Siedem pelnych lat zdobywania sredniego wyksztalcenia, taki np. program historii dla sredniej szkoly przerobilem trzy razy. Oj, przysporzylem ja siwych wlosow moim rodzicielom...  Nie idzcie moja droga...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andyopole napisał:

Szybko policzylem swoje szkoly. Cztery podstawowki + cztery ponadpodstawowe. Siedem pelnych lat zdobywania sredniego wyksztalcenia, taki np. program historii dla sredniej szkoly przerobilem trzy razy. Oj, przysporzylem ja siwych wlosow moim rodzicielom...  Nie idzcie moja droga...

 
 

No to mogles miec tak, ze w jednej klasie dowiedziales sie, ze ZSRR nas wyzwolil a w drugiej sie dowiedziales, ze jednak nas zniewolil.:P

1 godzinę temu, ilon napisał:

Kaer - gratki! Niedlugo bedziemy opijac Twoja GC! :D

 

Tak, stad jakies dwa lata. :)

Edytowane przez KaeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, KaeR napisał:

No to mogles miec tak, ze w jednej klasie dowiedziales sie, ze ZSRR nas wyzwolil a w drugiej sie dowiedziales, ze jednak nas zniewolil.:P

...

Mozesz miec racje poniewaz mature zdawalem w 1980 roku gdy zaczynalo powiewac wolnoscia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...