Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

No i siedzę w Charlotte na lotnisku, czekam na lot do Bostonu... jestem juz po pierwszym locie. Kurczę, myslalam ze sie bede bardziej jarac i cieszyć ze wracam do Polski, a jest mi mega smutno. Tęsknie juz za moim narzeczonym i psiakiem... chyba rano przeczuwał ze cos sie swieci bo zaczął sie do mnie przymilać i lizać z samego rana a zwykle tak sie nie zachowuje. Serio, mam nadzieje ze szybko zleci mi w Polsce chociaż mocno sie stęskniłam za rodzinka. Btw- ma ktos jakas podpowiedz co mozna robić na lotnisku w Amsterdamie przez 6h? Niestety musze tyle czekać na przesiadkę... szkoda ze nie ma takich kabin jak w japonii do spania ktore mozna wypożyczyć na godziny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Patipitts napisał:

.... Btw- ma ktos jakas podpowiedz co mozna robić na lotnisku w Amsterdamie przez 6h? Niestety musze tyle czekać na przesiadkę... szkoda ze nie ma takich kabin jak w japonii do spania ktore mozna wypożyczyć na godziny :P

szukasz zacisznego kata gdzies w jakims slepym korytarzu, uwalisz sie na podlodze, czysta wykladzina, nie ciagnie po plecach i robisz takiego komara ze az milo. Gniazdka sa, WiFi w AMS dobre. 6 godzin zleci raz dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2‎/‎17‎/‎2017 o 09:17, andyopole napisał:

Musze wlezc pod chalupe, do crawl space i poprawića wlasciwie wymienic izolacje rur z ciepla woda bo żeby umyc rano żeby ciepla woda musze spuscic najpierw wiadro zimnej... a licznik qrde bije...

Poza tym pomiędzy opadami deszczu sprobuje posadzic krokusy, które przyszly kilka dni temu. Nie wiem czy zdaza zakwitnąć w tym roku.

No i z ambitnych planow "izolacyjnych" nic nie wyszlo. Crawl space wprawdzie wystarczajaco wysoki ale kanaly nadmuchowe tak umieszczone ze ani gorą ani dołem się nie przecisnę.  Trawestujac Hrabinę Czartoryską z  Nikodema Dyzmy za "duzia menszczyzna" jestem, a podkopów nie będę robil bo posadzka dobrze zrobiona, szkoda psuć. Trzeba będzie tych "z metra ciętych" wziąć. A taki "pomarańczowy" twierdzi ze nam   "meksiów" nie trzeba.

 

edit: z powodu nagle powstałego nadmiaru wolnego czasu zrobiłem wreszcie półki w garażu i rozpakowałem prawie wszystkie kartony z przeprowadzki. Już nie musze po garażu chodzić slalomem. Krokusy posadzone. Kupilem tez dwa krzaczki borówek, jeden odmiany wcześniejszej, drugi późniejszej. Tez już "rosna".

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patipitts napisał:

Btw- ma ktos jakas podpowiedz co mozna robić na lotnisku w Amsterdamie przez 6h? Niestety musze tyle czekać na przesiadkę... 

 

Schiphol to b. fajne lotnisko z masą sklepów, restauracji i kafejek. To moje ulubione lotnisko :)

https://www.schiphol.nl/en/what-to-do-at-schiphol/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...