Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

U nas nic nie bylo, nic nie czuliśmy, to kawałek dalej. Dziś za to jest szaleństwo na plaży, bo był jakiś tajfun na oceanie i są kilkumetrowe fale ;) Oczywiście są zawody surferow ;) Szkoda, że nie jedziemy nad ocean!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joyanna, tez mysle, ze sie znajdzie. Ktos pewnie sie pomylil I myslal, ze to jego. Moje dziecko w zeszlym roku zgubilo w szkole okulary, przepadly jak kamien w wode I to byl problem, od tej pory nosi soczewki. A poza tym myslalam, ze to tylko ja jestem taka nadgorliwa latam z lunch boxem do sklepu dopasowac pojemniczki ;) Mlodsze dziecko dzisiaj pierwszy raz poszlo spac na noc bez placzu I to jest dla mnie prawdziwe swieto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy, zdziczejesz :D.

Miłego wypoczynku :) .

no wlasnie, raz na jakiś czas dobrze jest zapomnieć o tej meczacej cywilizacji. Jade "w prerię" pod namiot, jedzenie z ogniska i gazowej kuchenki, zimne piwo z coolera. Z rzeczy bliższych cywilizacji sa prysznice z ciepla woda no i "w krzaki" tez nie trzeba chodzic. Przywioze fajne zdjęcia bo będę w pięknym miejscu, tylko nie wiem czy da się je w wątku zawiesić. Tak że, proszę do mnie nie dzwonić i nie pisać "emalii". Wiem z autopsji ze gdy się wróci "w zasięg" wiadomości i maile chcą rozerwać telefon, hi hi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, raz na jakiś czas dobrze jest zapomnieć o tej meczacej cywilizacji. Jade "w prerię" pod namiot, jedzenie z ogniska i gazowej kuchenki, zimne piwo z coolera. Z rzeczy bliższych cywilizacji sa prysznice z ciepla woda no i "w krzaki" tez nie trzeba chodzic. Przywioze fajne zdjęcia bo będę w pięknym miejscu, tylko nie wiem czy da się je w wątku zawiesić. Tak że, proszę do mnie nie dzwonić i nie pisać "emalii". Wiem z autopsji ze gdy się wróci "w zasięg" wiadomości i maile chcą rozerwać telefon, hi hi.....

Nie obiecuję, ale spróbuję nie dzwonić :P.

10 dni wakacji! Jutro wyjazd :D Jedziemy przez Toronto i Ottawe do Acadii, a potem sie zobaczy...

Ależ fajnie, ja już po urlopie, więc teraz mogę tylko wspominać, no i czekać na następny ;) . Miłego wypoczynku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...