Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam powiedzieć, że już dawno nie byłam tak bardzo z siebie dumna jak w minionym tygodniu. Od poniedziałku do środy miałam szkolenie dla nauczycieli, asystentów i substytutów nauczyciela. Miałam zrobić prezentację w postaci 15minutowej próbnej lekci, więc stwierdziłam, że nauczę Amerykanów trochę języka polskiego. Byłam jedynym obcokrajowcem w grupie więc stresior był, ale ludziom się tak spodobała moja lekcja próbna, że z 15 minut zrobiło się 30. Po mniej wiecej minucie przestałam się trząść jak osika i prowadzilam prezentacje swobodnie bez zerkania w notatki. Poza nauką podstaw polskiego reszta grupy zadawala mi mnostwo pytan o Polske. Instruktorka była bardzo zadowolona z tego jak przygotowałam lekcje.

W czwartek musiałam nadrobić zaległości na uniwerku. Cały dzien w ksiazkach i przed kompem, ale udalo mi sie i przed polnoca (taki byl deadline) napisalam i wyslalam dosc obszerne zadanie domowe do profesora.

W sobote i niedziele mialam shotgun training. W sobote byla teoria, zasady bezpieczenstwa itp. a w niedziele mielismy praktyke. Myslalam, ze bedzie ciezko nauczyc sie strzelac do ruchomego celu w postaci latajacego spodka o srednicy moze 12-14? cm... ale trafiłam w dwa przy pierwszych pięciu strzałach. Pozniej juz udalo mi sie wiecej - zazwyczaj 4 na 5. Instruktor byl bardzo dumny. Ja z reszta tez bo nikomu nie udalo sie ustrzelic 5/5 wiec na tle grupy wypadlam bardzo dobrze. Za dwa tyg znowu ide strzelac. Mysle, ze odkrylam nowa pasje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford Fusion - swietny samochod, tylko skrzynia biegow do dupy. Wiem, bo sie sam uzeram od roku :P

kupilam automatic.

Hybryda macie? I jakie wrazenia?

nie, nie hybryda. na benzyne, ecoboost.

Co do Fusion to jeszcze kwestia ktorej wersji - czy tej obecnej czy poprzedniej...

model z 2014

poki co jestem bardzo zadowolona :)

gratulacje Paulina_89 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...