Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, ilon napisał:

To samo co w US czy sie przebranzowilas? :) 

To samo co w US :P Nawet sklep ten sam.

W sumie mam tutaj duzo mniej opcji, bo nie znajac niemieckiego nie mam szans na prace off post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, katlia napisał:

Moze to w Oregon tak jest, ale nie w Colorado. Wlasnie kupilam nowy samochod - kazdy dealer (a bylam u przynajmniej 6ciu) mial cene za szyba, czy to nowy czy stary samochod. Na kazdym starym tez od razu pokazywali czy jest warranty czy nie.  

Pochwal sie jakie cudo stoi teraz u ciebie na drajłeju...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, nic ciekawego. Ja mam dwa wymagania somochodowe. Musi miec klimatyzacje. Musi byc tani. Maz ma bardziej wygorowane wymagania, chcial nowy Prius V, ale ten jest na razie dostepny tylko w Kaliforni. Nie chcialo nam sie jechac prawie 2000 km po samochod. Kupilismy -- nie smiej sie -- Huyndai Elantra Eco... 40 mpg w miescie. 10 lat warranty. To bedzie naszy commuter car. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, katlia napisał:

Eh, nic ciekawego. Ja mam dwa wymagania somochodowe. Musi miec klimatyzacje. Musi byc tani. Maz ma bardziej wygorowane wymagania, chcial nowy Prius V, ale ten jest na razie dostepny tylko w Kaliforni. Nie chcialo nam sie jechac prawie 2000 km po samochod. Kupilismy -- nie smiej sie -- Huyndai Elantra Eco... 40 mpg w miescie. 10 lat warranty. To bedzie naszy commuter car. 

Tyz piknie. Generalnie tez mam tylko praktyczne wymagania wobec samochodu. Ma być bezawaryjny, miec dobra gwarancje jak np. Hyundai czy Kia oraz wymagana ladownosc, w zaleznosci od obecnych czy prognozowanych potrzeb.

Wlasnie dlatego jednoosobowo używam obecnie siedmioosobowego minivana.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, katlia napisał:

Najwidoczniej planujesz mega rodzine? Not that there's anything wrong with that... ;)

 

heh, u mnie to raczej pozostalosc z pozaprzeszłych czasów. Lewy tylny fotel był w garażu a w tym miejscu na kołderce podrozowal w należnym mu komforcie nasz kochany piesio. No i pakowanie na biwak nie wymagalo specjalnego starania. Wszystko się zawsze miescilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...