Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

On 7/28/2017 at 0:59 AM, czarex said:

Pokaz mi wlasciciela dealership'a ktory nie lubi jak sie znowu u niego kupuje/sprzedaje...

Jak cena jest wywalona w kosmos to sie jej nie podaje w reklamach :) Jak firma jest solidna i ma solidny produkt to sie nie reklamuje :)  Przykład, ile widzisz reklam McDonalds a ile reklam przykladowo Five Guys? 

Myslisz, ze dostalas taniej niz inni :) coz moge powiedziec, wybitny sprzedawca, ze az tak zmanipulowal klientke, ze do ostatniego tchu go broni :) a moze gosc po prostu wyglada jak Antonio Banderas i nie mozesz mu sie oprzec ?? :) 

 

Ale bzdury gadasz. Po co tak desperacko chcesz cos tu udowodnic na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/26/2017 at 8:49 PM, vlade said:

Dobra, na poczatku myslalem ze  czarex troche za ostro cie traktowal, ale teraz to przegiecie. Mozesz ludzi w duze problemy wpedzic. To, ze cos mozna kupic od prywatnej osoby nie oznacza, ze masz prawo to cos posiadac. Kapisz? Jak ktos chce, to kupi bron bez wiekszego problemu w dowolnym panstwie, ktore nie ma zapisanego w konstytucji powszechnego dostepu do niej. To,  ze kupisz giwere na gun show nie oznacza ze masz prawo ja posiadac. Tak samo jak przy kupowaniu narktotykow od dilera czy materialow rozszczepialnych od ruskiego szpiega.

Myslam ze to oczywiste ze to co napisalam, to opcja nielegalna. Wiele osob wraz takie kupuje, z tego co slyszalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/26/2017 at 8:49 PM, vlade said:

Dobra, na poczatku myslalem ze  czarex troche za ostro cie traktowal, ale teraz to przegiecie. Mozesz ludzi w duze problemy wpedzic. To, ze cos mozna kupic od prywatnej osoby nie oznacza, ze masz prawo to cos posiadac. Kapisz? Jak ktos chce, to kupi bron bez wiekszego problemu w dowolnym panstwie, ktore nie ma zapisanego w konstytucji powszechnego dostepu do niej. To,  ze kupisz giwere na gun show nie oznacza ze masz prawo ja posiadac. Tak samo jak przy kupowaniu narktotykow od dilera czy materialow rozszczepialnych od ruskiego szpiega.

Nie  wiem czemu sie czarex mnie uczepil, chyba dlatego ze chce sie popisac swoja "wiedza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/28/2017 o 17:51, andyopole napisał:

Pamietaj ze sod czyli skladnik chlorku sodu (soli kuchennej) jest, obok potasu niezbednym pierwiastkiem do wytwarzania elektrolitow w naszym organizmie. Tak jak akumulator, czlowiek bez elektrolitu nie dziala. My jestesmy na prąd, wszystkie bodźce z mózgu wysylane sa jako impulsy elektryczne. Bez elektrolitu ta instalacja nie będzie dzialac. Solic trzeba, ważne aby tak jak ze wszystkim, nie przesadzac.

 

E tam, jak zjadła hamburgera to ma wystarczająco duzo soli na o najmniej tydzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jackie napisał:

 

E tam, jak zjadła hamburgera to ma wystarczająco duzo soli na o najmniej tydzień :D

Dlatego nie stosuje się w tutejszych junk foodach. Gdy jeszcze żył nasz piesio chodziłem z nim na spacer na pobliskie szkolne boisko. Wokół było kilka sieciowych śmieciojadlodajni, przy dobrym wietrze tak zajezdzalo tym żarciem że nie dało się wytrzymac...

Jeżeli gdzieś w trasie dla oszczędności czasu muszę coś tam kupic biorę najwyżej frytki. Ja lubię słone a mój stan zdrowia powoduje że dość łatwo pozbywam się nadmiaru sodu i potasu więc muszę solic a potas podnosze tabletkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, BBerry napisał:

Ale bzdury gadasz. Po co tak desperacko chcesz cos tu udowodnic na forum?

W jakim Ty swiecie zyjesz?

Ja desperacko? Chyba Ty desperacko. Ja po prostu mam alergie na klamstwa... 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jkb napisał:

Five Guys nie jest zle, ale In n Out burger lepszy :)

Jezeli chodzi o mieszkanie w Chicago i/lub Illinois, stan wlasnie podniosl podatek dochodowy. Teraz kradna 4.95% zamiast 3.75%! Zapraszam!

Macie tam podatek od sprzedaży i stanowy income tax jednocześnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...