Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, andyopole napisał:

heh, u mnie to raczej pozostalosc z pozaprzeszłych czasów. Lewy tylny fotel był w garażu a w tym miejscu na kołderce podrozowal w należnym mu komforcie nasz kochany piesio. No i pakowanie na biwak nie wymagalo specjalnego starania. Wszystko się zawsze miescilo.

Kochany piesio + pakowanie na biwak + maly samochod = niemale wk***wienie. Rozumiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2017 o 19:26, BBerry napisał:

No coz, ja dostalam taniej niz inni. Nawet moj znajomy sprzedawca sie zdziwil ale tak to jest jak sie zna wlasciciela dealeshipa, ktory lubi jak znowu sie u nich sprzedaje/kupuje samochod i chce trzymac klienta. Dodam, ze firma nigdy nie ma potrzeby podawac cen w reklamach, bo ma solidne samochody. :)

Pokaz mi wlasciciela dealership'a ktory nie lubi jak sie znowu u niego kupuje/sprzedaje...

Jak cena jest wywalona w kosmos to sie jej nie podaje w reklamach :) Jak firma jest solidna i ma solidny produkt to sie nie reklamuje :)  Przykład, ile widzisz reklam McDonalds a ile reklam przykladowo Five Guys? 

Myslisz, ze dostalas taniej niz inni :) coz moge powiedziec, wybitny sprzedawca, ze az tak zmanipulowal klientke, ze do ostatniego tchu go broni :) a moze gosc po prostu wyglada jak Antonio Banderas i nie mozesz mu sie oprzec ?? :) 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czarex napisał:

Jak cena jest wywalona w kosmos to sie jej nie podaje w reklamach :) Jak firma jest solidna i ma solidny produkt to sie nie reklamuje :)  Przykład, ile widzisz reklam McDonalds a ile reklam przykladowo Five Guys? 

 

W sumie swietna obserwacja. Nie widzialem nigdy reklam Five Guys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszlam tam glownie ze wzgledu na ich frytki lol. Duzo osob opowiadalo mi o porcjach ich frytek, wiec jako wielki milosnik kartofli musialam skosztowac. Ogolnie burger calkiem dobry, frytki tez byly pyszne, ale na mala porcje (ktora rzeczywiscie byla ogromna) nasypali chyba kilo soli :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ilon napisał:

Popros zeby nie sypali soli i sama sobie nasyp. Chociaz ja ogolnie nie uzywam soli praktycznie do niczego jak gotuje, wiec moze to dla mnie wydawalo sie bardzo slone, nie wiem. :D 

 Matko moja...to tak sie da ???? 

U nas w NJ jest cos co sie zwie 25burgers (albo 30burgers).  Najlepsze frytki, posypane czyms co jest jakby ostra vegeta i do tego dressing... pychota!  Natomiast, jako, ze ja nie lubie miesa, to zawsze biore hamburgera tylko prosze o miesko osobno albo wcale (wersja kiedy corka nie ma checi na mieso). Juz mnie znaja to sie przyzwyczaili, ale na poczatku byli jakby w szoku... Daja mi za to duuuzo warzyw, podpiekaja multigrain bulke i mam uczte :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ilon napisał:

Popros zeby nie sypali soli i sama sobie nasyp. Chociaz ja ogolnie nie uzywam soli praktycznie do niczego jak gotuje, wiec moze to dla mnie wydawalo sie bardzo slone, nie wiem. :D 

Pamietaj ze sod czyli skladnik chlorku sodu (soli kuchennej) jest, obok potasu niezbednym pierwiastkiem do wytwarzania elektrolitow w naszym organizmie. Tak jak akumulator, czlowiek bez elektrolitu nie dziala. My jestesmy na prąd, wszystkie bodźce z mózgu wysylane sa jako impulsy elektryczne. Bez elektrolitu ta instalacja nie będzie dzialac. Solic trzeba, ważne aby tak jak ze wszystkim, nie przesadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...