Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

P.S.

Chciałbym wierzyć w życie po śmierci, myślę, że żyłoby mi się łatwiej gdybym nie dręczył się myślami, że śmierć jest końcem wszystkiego.

Nie wiem co masz dokladnie na mysli mowiac 'zycie po smierci', ale ja wierze w to ze wroce tylko bede inna osoba. Tak, mowie o reinkarnacji. To ze wierze w reinkarnacje tez pewnie wywodzi sie z faktu, ze nie chce pogodzic sie z tym ze smierc jest koncem wszystkiego. Nakarmilam sie jako nastolatka dziesiatkami ksiazek na ten temat i tak juz we mnie to zostalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. To byla najtrudniejsza decyzja jaka musielismy podjac do tej pory.

Już raz przez to przechodzilismy (maz byl w Iraku), przejdziemy i teraz.

echhh, zebym był młodszy to już bym prosil o nr telefonu... ;)

No i juz po powrocie z urlopu. Ponad 3 tysiace mil przejechanych, wschodnie wybrzeze zwiedzone, pora wracac do pracy :P

qrde, mnie się nie chce samolotem leciec tak daleko.... Idealny dla mnie jest lot z PDX do Sattle abo do Spokane. Tylko wystartuje i wyrowna i już zaczyna się operacja ladowania. To w srodku jest strasznie nudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potanczylam,pospiewalam,wysiorbalam troche wynalazkow,a jak doszlam do siebie to stwierdzilam,ze nie bede sie marnowala w zakonie.

To tez,tyle :) Ale on juz jest przeszly ^_^

Czyli ci po prostu alkohol posmakował :D. No tak, mężczyźni mają w tej kwestii lepiej, jak zostanie taki księdzem, to legalnie co nie niedzielę może pić ;).

Nie wiem co masz dokladnie na mysli mowiac 'zycie po smierci', ale ja wierze w to ze wroce tylko bede inna osoba. Tak, mowie o reinkarnacji. To ze wierze w reinkarnacje tez pewnie wywodzi sie z faktu, ze nie chce pogodzic sie z tym ze smierc jest koncem wszystkiego. Nakarmilam sie jako nastolatka dziesiatkami ksiazek na ten temat i tak juz we mnie to zostalo ;)

Ja też wierzę, że odradzamy się na nowo. Czasami jak o tym myślę to mam pewne obawy z tym związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, mnie się nie chce samolotem leciec tak daleko.... Idealny dla mnie jest lot z PDX do Sattle abo do Spokane. Tylko wystartuje i wyrowna i już zaczyna się operacja ladowania. To w srodku jest strasznie nudne...

A widzisz! Moja zona i ja uwielbiamy road tripy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara na wiele watpliwosci odpowiedzialas sobie sama :)

Jesli w Twoim domu wiara byla na tzw papierku a Ty szukalas odpowiedzi i nadal jej szukalas to jak znalesc odpowiedz na Twoje watpliwosci.przy jakich osob,gdzie?

sama Biblia to jest Stary jak i Nowy Testamant co sie roznia od pokazania Boga.

Np w Nowym Testamencie Bog jest Miloscia,Milosierdziem tylko My ludzie postepujemy wedle Naszych zyciowych wyborow bo jak dajesz Milosc,odbierasz to jak masz swoje zycie i czyjes widziec? a jak nie dostajesz wtedy pytasz sie Boga co jest grane jak ja czasami sie pytam...co jest grane jesli staram sie postepowac uczynnie,zyc Miloscia i co sie dostaje?a bo trafiam na ludzi dla ktorych Milosc jest niczym,a jak powiesz ze zyj Miloscia to mowia ze zyja ;) to jest paradoks na ktory chcialbym dostac odpowiedz nawet naukowo a nie da sie zupelnie ;)

Mowisz ze nauka odpowie na wszystko odpowie 'czyzby>?

idac takim tokiem myslenia to powinna pokazac Ci wiele innych odpowiedzi a nie sama ewolucje a gdzie reszta zycia?.

Do tego Bibila to nie ksiazka naukowa poparta dowodami,dowody masz w codziennym zyciu,moze zobacz po innych ludziach jak zyja,czym zyja ,

Nikt tego nie pisze,mowi za duzo ale wiara to ciagle poszukiwanie odpowiedzi,glod wiadomosci :)

Bogu nie podobaja sie ludzie co sa tacy na papierze i aby cos pokazac,Bogu podobaja sie ludzie glodni,poszukujacy swojej drogi :)

Najwiecej zla jest od ludzi od papierku,co uwazja ze chodzac do kosciola maja zaklepane miejsce w Raju-Niebie a gdzie dobre uczynki,dobro,milosc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się mylicie z tym odradzaniem. Ja chcę na chmurkę i na harfie brzdekac.

KaeR Cherubinek :P.

Ja to się boję, że się odrodzę jako np mrówka i ktoś mnie zdepcze :o. Albo będę psem i przywiążą mnie do budy na łańcuchu, to by było straszne.

Mało poważne dyskusje o wierze ok, ale poważne to już może w innym wątku, co ;) ? Byłoby miło :rolleyes:. Tam jest taki jeden pan co na pewno chętnie się włączy w dyskusję ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...