Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole z tymi psami to ostatnio chyba jakis trend wsrod wlamywaczy czy pedofilow.

http://fox8.com/2014/06/14/suspect-uses-lost-dog-story-in-break-in-scheme/

A niedaleko mojej miejscowosci kilka tygodni temu jakis koles kolo 30stki zagadal dziewczynke (ok 10 lat) i zapytal czy nie pomoglaby mu poszukac psa. Ona sie zgodzila i wsiadla do jego auta. Ten ja wywiozl do lasu i rzucil sie na nia wiadomo w jakim celu. Dziewczynka sie rozplakala wiec odwozl ja tam gdzie ja zgarnął. Z tego co wiem fizycznie nic jej nie jest, ale jakies emocjonalne rany po tym zostana... I w tym przypadku tez recydywista, byl karany za podobne sprawy i zapisany w rejestrze sex offenders.

Teraz jak ktos mnie poprosi o pomoc w poszukiwaniu psa tudziez zapyta czy widzialam psa to chyba mu fote strzele :P

Jesssu, jak mi teraz pies zginie (tfu, tfu, tfu), to aż się będę bała kogoś zapytać :D.

Zdalam prawko!!!!! :) juz sie sama do pracy woze :)

Gratuluję, fajnie być swoim własnym kierowcą, no nie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas teraz jest glosno o tym,ze jezdzi przy szkolach duzy bialy van,kobieta i mezczyzna i obserwuja dzieci w celu ich porwania.Jedna dziewczynka zeznala,ze kobieta,wyszla z vana zlapala ja za reke i probowala wiagnac do samochodu,ale dzieciakowi udalo sie wyrwac i pobiegla do sekretariatu szkoly i o wszystkim powiedziala.Wezwali policje i wzieli zeznania i teraz szukaja.

Ostatnio bardzo zle sie robi w mojej wiosce :unsure: Trza nam chyba wybyc z tad tak jak robia to nasi rodacy,ktorych kiedys bylo tu bardzo duzo,a teraz zostala tylko garska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dziś i jutro trwa 21 Polski Festival w Portland OR. To największy polski festiwal pomiędzy Chicago a Opolem.

Ja się niestety nie wybiorę :P.

Oglądam naszych siatkarzy, mam nadzieję, że kampania wrześniowa będzie nasza i pogonimy Niemców tak jak chłopaków Putina ;). Na razie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...