Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mialas specjalne czyszczenie.Ja zaplacilam rok temu 350$ z ubezpieczeniem za czyszczenie,poniewaz dentysta stwierdzil,ze mam kamien w dziaslach i trzeba czyscic inaczej niz normalnie. Bez ubezpieczenia wynioslo by 270$ za polowe dolnej szczeki :wacko::wacko::wacko:

Byl okres,ze nie mialam ubezpieczenia,a zab numer 7 strasznie mnie bolal i dentysta stwierdzil,ze trzeba zrobic kanalowe leczenie za jedyne 2100$ :blink::blink::blink: wiec wyrwalam zeba za 180$

Łatwiej wyrwać zęba niż leczyć ale niestety nie ma to dobrego wpływu na kości szczęki i dziąsła co odbije sie w przyszłości. Implanty wymyślili nie bez powodu... Ja będę mieć kanalowe leczenie robione na dniach. Moje pierwsze kanalowe :( nie wiem czego oczekiwać, choc kazdego reakcja jest ta sama "ohh" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelasia, ja mialam kanalowe jakis rok temu i powiem Ci szczerze, ze nie bylo zle. Dostalam znieczulenie wiec prawie nic nie czulam. Kwestia tylko tego, ze to dosc dlugi proces i po jakims czasie szczena troche boli ;) Dentysta przepisal mi tez srodki przeciwbolowe, ale na drugi dzien i nastepny mnie nic nie bolalo wiec nie kupowalam tych srodkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelasia, ja mialam kanalowe jakis rok temu i powiem Ci szczerze, ze nie bylo zle. Dostalam znieczulenie wiec prawie nic nie czulam. Kwestia tylko tego, ze to dosc dlugi proces i po jakims czasie szczena troche boli ;) Dentysta przepisal mi tez srodki przeciwbolowe, ale na drugi dzien i nastepny mnie nic nie bolalo wiec nie kupowalam tych srodkow.

Pracuje u dentysty, wiec mnie to kosztowac nic nie bedzie i obiecano brak bolu, wiec zobaczymy. Dzieki za slowa otuchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie robilem kanalowe w Szkocji. Zabieg dlugi - w sumie rozlozylismy na dwie wizyty - ale przy znieczuleniu nie bolało nic. Jednyny ból to zastrzyk w podniebienie - a pozniej juz super - Moze tylko szczeka drętwieje jak sie ją rozdziawia przez godzine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem leczenie kanalowe w Polsce,najgorszy byl zastrzyk na znieczulenie a pozniej to ...zadnego bolu.

Pelasia nie czytaj za duzo na necie jak kto boli po tym leczeniu,zakladaniu pewnych preparatow bo to mi sie nie sprawdzilo wcale,mialem proszki przeciwbolowe a nie byly potrzebne wcale a sa tacy ze musze je brac ;) jak widzisz kazdy przypadek jest inny


a tak do tego meczu :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...