Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałam powiedzieć, ze jutro wyruszam do pracy i sie bardzo stresuje! Pierwsza praca w USA!

Dasz rade! Koniecznie daj znac jak poszedl ten pierwszy dzien, bo zaloze sie ze nie bedzie taki zly jak sobie czesto wyobrazamy :)

Paulina_89 ogladam azjatyckiego cukra tez. Bardzo ciekawa historia i nie dziwie sie jej.

Lubie ta dziewczyne. Jej kanal jest wolny od sponsoringu i mozna tam znalezc duzo wartosciowej, madrej gadaniny bez obawy, ze probuje tam wplesc produkt ktory akurat ma wcisnac widzom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina, pierwszy dzien to bedzie wypełnianie dokumentów i kilkugodzinny trening. Wiec w sumie mozna powiedziec, ze tak naprawde to jeszcze nie bede pracowac :)

Tak, i ona nie jest taka typowa yutuberką. W moim odczuciu ona wlasnie sie wyróżnia sposobem prowadzenia filmików, montaż mi sie podoba i przed wszystkim tematyka oryginalna i nikt jej nie dubluje. Przynajmniej ja sie jeszcze nie spotkałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze,ze jeszcze nie bedziesz naprawde pracowac - bedziesz miala okazje sie obtrzaskac troche z otoczeniem, to zawsze pomaga zwalczyc pierwszy stres, jak sie wie gdzie co jest ;)

Nikt jej nie dubluje, bo ciezko zrobic wartosciowy filmik, ktory akurat zawiera jakies ciekawe info. Latwiej zrobic jakies bzdety typu "get ready with me" czy pokazac co sie kupilo w sklepie i za ile.. tego jest cale mnostwo na yt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina, pierwszy dzien to bedzie wypełnianie dokumentów i kilkugodzinny trening. Wiec w sumie mozna powiedziec, ze tak naprawde to jeszcze nie bede pracowac :)

Bedzie dobrze, mi w ostatniej pracy dali az 6 dni treningu :). Pierwsze dni to zawsze troche oznajmienie sie z otoczeniem, poznanie wszystkich osob i zasad. Powodzenia i daj koniecznie znac jak poszlo !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem bloga i wiele jest w tym ciekawego ,to nie dotyczy samych kobiet lecz tez partnerow,mezow ,kolegow aby kobieta,dziewczyna dbala o swoje zdrowie-nalezy isc z taka osoba,wspierac ja :) wiele takich spraw widzialem w szpitalu onkologicznym

a co do szukania miejsca,kto takich miejsc nie szuka lecz sama praca czasami to za malo,pokazanie sie,nalezy znalesc takie miejsce gdzie dadza Nam szanse na wykazanie sie,pokazanie sie kim jestesmy,co znaczymy :) i wtedy od Nas juz zalezy jak bedzie dalej

Jesli ktos Nam nie da tej szansy to stawianie na glowie nic nie da ;) a do tego zmeczymy sie ;) a chyba nie chodzi o to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...