Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie nigdzie nie wybieram. Moja dziewczyna uczy sie do GRE, jej rodzice juz w zeszlym roku nie byli chetni do szopki z gotowaniem i skonczylismy restuaracji. Mam nadzieje, ze nie dostane zaproszenia last minute. W razie czego zaslonie sie sniegiem... ktorego jeszcze nie ma ale kto wie. Zaopatrzylem sobie lodowke w to co lubie, mam dobra ksiazke, cos sie obejrzy. Bedzie dobrze. :)

Ja tez mam taka nadzieje, bo juz sie do marketu po zadne produkty nie zamierzam wybierac zeby na szybko jakas saladke czy zapiekanke robic. Mam swoje jedzenie na 3 kolejne dni, mam spokoj, kiedy inni bawia sie w szopki z gotowaniem ja przytulam sie do kota i ksiazki Kerouaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMV przyslal mi prawo jazdy :) Nos moj wyszedl czerwony na zdjeciu. Nie stac ich na fotoszopa?

Moj prof od literatury powiedzialby Ci, ze nie trzeba bylo tyle pic dzien przed ;)

Ja jestem w miare zadowolona ze swojego zdjecia na prawku, bo sie dobrze przygotowalam z prostym makijazem i fryzura :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie mieszkalismy razem z moim mezem (bo dopiero odkad jestesmy w USA ze soba mieszkamy), to zawsze wydawalo mi sie, ze on ma malo rzeczy. Np. nie mial mebli zadnych. Mial książki, posciele, koce, obrazy, gry, ubrania itp. i nagle wyszlo ok 25-30 kartonow jak sie przeprowadzal do USA. Nie chce nawet myslec ile tego bedzie jak sie bedziemy w przyszlym roku przeprowadzac, bo odkad mieszkamy razem przybyly meble, nowe posciele, sprzety kuchenne, plus moje ksiazki, dekoracje, kocie akcesoria i inne graty ... ech, mam nadzieje, ze przed wyjazdem z NC pozbede sie chociaz kanapy i fotela na jakims yard sale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...