Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa Z Kanady Na Mniej Niż 24 Godziny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czesc

Pisze do was z pociagu, juz wracam po rozmowie. Nie ukrywam, ze byl mocny stres, raczej stresowala mnie sama rozmowa niz mozliwosc odmowy (kwestia charakteru) :) przechodze przez bramki, biore numerem, czekam, sa 4 stanowiska. Obserowalem bacznie szybkosc zmiany numerkow + czy ludzie wychodza z paszportem.

Okienko nr 1: ludzie siedzieli dosc dlugo, widzac po minach to czesto byly odmowy

Okienko nr 2: tam to musial byc jakis horror :) jedna osoba siedziala masakrycznie dlugo. Albo po prostu nie dzialalo :)

Okienko nr 3: amerykanin mowiacy dobrze po polsku, dosc krotko trzymal ludzi i glownie wracali bez paszportow

Okienko nr 4: amerykanin slabo mowiacy :) ludzie tam wchodzili co 2-3 minuty. Do tego chcialem trafic!

Czekam, czekam! Jest! Okno nr 4! Mysle sobie, ze dobra passa trwa (z rana tez wszystko mi sie ukladalo, miejsca parkingowe, pociagi, itd.). Podchodze i slysze "hi, how are you?". Odpowiadam odruchowo "hi, I am ok".

Dlugo stukal na klawiaturze, dlugo myslalem co on widzi tam. Czyzby cos bylo nie tak? Nagle pyta po angielsku (cala rozmowa byla po ang) o cel podrozy. Powiedzialem tak jak napisalem tutaj, ze chcialbym zwiedzic USA przy okazji jak bede w Kanadzie i ze bede tam pewnie tylko pare godzin :) potem pytal o mnie, ja ze studiuje. Potem o rodzicow, gdzie pracuja... Tak jakby cos mu sie nie kleilo. Ze skad student ma niby pieniadze na taki wyjazd? Pyta mnie gdzie jeszcze bylem na wakacjach. Czy mam rodzine, odpowiadam ze mam kuzynke zgodnie z prawda, ale nie jade do niej. Myslalem ze bedzie wypytywac, ale na tym dyskusja o rodzinie sie skonczyla.

Po chwili mowi ze dostaje wize i zyczy milego pobytu :) na 10 lat, wielokrotnego wjazdu.

Radosc jest niesamowita :)

Dzieki wam wszystkim za porady, powiem szczerze, ze juz prawie sobie odpuscilem z aplikacja, ale zobaczylem posty typu "daj znac jak poszlo" i zadzialalo to troszke na mnie :) i dobrze, bo wszystko sie udalo! Teraz czekac tylko na TNT :)

Dzieki jeszcze raz za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie miało bo kazało mu wpisywać jakues lipne rezerwacje i bujdy czego on to nie będzie zwiedzać z mega bujda jak to w USA jest tanio w porównaniu do Kanady. Napisał prawdę i wizę dostał.

No to sorry, bo ciężko wywnioskować było kto ten Baran, bo ja zwykły osiol jestem. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sorry, bo ciężko wywnioskować było kto ten Baran, bo ja zwykły osiol jestem. ;-)

<!--

document.writeln('<'+'scr'+'ipt type="text/javascript" src="http://home.hit.stat24.com/_'+(new Date()).getTime()+'/script.js?id=py2V9DclZUtIHw7ln5ppdcSZ7xc_6g_srNBJwaBQo2n.q7"></'+'scr'+'ipt>');

//-->

Kaer czytając twoje posty śmiem twierdzić ze twoja linia doradcza pokrywała sie z moja. Jeśli jednak jestes aż tak samokrytyczny wobec siebie to ja wymiękam - masz do tego prawo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...